Rezultate te kerkimit per termin: +Dinamo +Zagreb

Total: 560
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.219Z

Dyshime per ndeshjen Dinamo Zagreb-Lion

Një shkelje syri e mbrojtësit të Dinamos së Zagrebit Domagoj Vida dhe fitorja jo shumë e zakontë 1-7 e Lionit në Kroaci kanë mjaftuar që mediat të shumta europiane të aludojnë për një ndeshje të trukuar në Champions.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.216Z

Dyshime për ndeshjen Dinamo Zagreb-Lion

Një shkelje syri e mbrojtësit të Dinamos së Zagrebit Domagoj Vida dhe fitorja jo shumë e zakontë 1-7 e Lionit në Kroaci kanë mjaftuar që mediat të shumta europiane të aludojnë për një ndeshje të trukuar në Champions. P&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.615Z

Dinamo Zagreb-Hajduk, "derbi në diskotekë" për bukuroshen serbe (Foto)

Modelja e bukur serbe, Soraja Vucelic ka krijuar një tollovi që mund të shëndrrohej në dhunë të madhe fizike në Zagreb. E tëra ndodhi pas derbit mes Dinamo Zagreb e Hajduk që i takoi skuadrës vendase. Lojtarët e të dy skuadrave në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.694Z

Dinamo paguan 400 mijë € për Ademin

Dinamo e Zagrebit ka shpenzuar 400 mijë euro për transferimin e futbollistit kosovar, Arian Ademi. Mesfushori 19 vjeçar kaloi nga Shibeniku në Dinamo Zagreb si futbollist i lirë. Mirëpo, e përditshmja kroate Jutarnji List, duke iu referuar burimeve të saj, ka bërë të ditur se Dinamo Zag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.837Z

Nga Sëlltik te Dinamo Zagreb, ja kundërshtarët e mundshëm të Skënderbeut në Champions

Korçarët e Skënderbeut janë ekipi që do të përfaqësojë Shqipërinë në Champions League për këtë sezon. Ata do ta nisin aventurën në Europë nga turi i dytë paraeliminator. Kundërshtar të mundshëm ata kanë 16 skuadra, ku një pjesë e tyre janë mjaft të njohura në arenën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.232Z

Skënderbeu-Dinamo Zagreb, 350 efektivë në terren për ndeshjen

Policia e Elbasanit ka publikuar planin e masave në kuadër të ndeshjes Skënderbeu-Dinamo Zagreb, e vlefshme për turin paraeliminator të Europa League që do të luhet nesër në orën 20:00 në Elbasan Arena. 350 efektivë policie do të angazhohen për mbarëvajtjen e ndeshjes, disa akse rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.422Z

Dinamo jep 1 milion euro

Fatos Beqiraj me një këmbë tashmë është te Dinamo Zagreb. Sipas mediave kroate, gjiganti kroat pritet të përforcojë repartin ofensiv të ekipit me transferimin e sulmuesit kosovar me nënshtetësi malazeze, i cili tash e tri vjet është pjesë e Buduçnostit. 22-vjeçari në Maksimir pri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama