Rezultate te kerkimit per termin: +Dionis +Teqja

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.742Z

Akuzat e Braçes: Basha dhe familjarët e tij kanë privatizuar plehrat e Tiranës

Tiranë- Dy ditë pasi gazeta IDEA zbuloi se kompania që ka marrë ekskluzivitetin e shfrytëzimit të fushës së mbeturinave të Tiranës, pa depozituar asnjë pagesë për mbetjet e riciklueshme, është në pronësi të menaxherit të kompanisë Megatek ka reaguar edhe deputeti socialist Erjon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.474Z

Megatek, një muaj ulje, oferta argëtim e dhurata

Megatek, ka ndezur dritat e Pemës së Vitit të ri në një ceremoni festive që shënoi nisjen e një muaji plot ulje, oferta, argëtim dhe dhurata. Presidenti i Megatek, Dionis Teqja tha se në këtë muaj që shënon 7 vjetorin e Megatek ofrohen rreth 6700 artikuj me çmimet më të mira të vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Thellohet skandali i përpunimit të mbeturinave

Gazeta ShqipAkuzat Fakte të reja nxjerrin kunatin e kryebashkiakut të lidhur me pronarin e kompanisë Këshilltarët e PS: Fabrika, me njerëzit e Bashës Skandali i plehrave në Tiranë thellohet dhe më shumë në kuadër të përfshirjes së kunatit të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Lul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.098Z

Dosja "Fazlliç", gati fletë thirrjet për bashkëpunëtorët

Prokuroria e Tiranës po përgatit fletëthirrje për bashkëpunëtorët në biznese të Damir Fazllic. Pas Erion Isufit, në prokurori do të dëshmojnë edhe Flutura Kola, si dhe persona të tjerë, që kanë apo kanë pasur lidhje të drejtpërdrejta me shtetasin serbo-boshnjak. "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.315Z

Fillon vendosja e kioskave: Kunati dhe Odeta drejtojnë operacionin

Share Ka filluar një orë më parë vendosja e kioskave në rrugën Murat Toptani, të cilat, sipas një projekti privat të Kunatit të kryetarit të Bashkisë, do t’i ofrohen biznesit për një muaj me një qera 3 mijë euro. Në krye të operacionit është shfaqur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Kunati i Bashës dhe partneri i tij, pas biznesit të mbeturinave. Fabrika, pa leje mjedisore

Erion Isufi (Kunati) dhe Dionis Teqja Oliver Shtylla, menaxheri i kompanisë Megatek, pronar i së cilës është partner në çdo biznes të kunatit të Lulzim Bashës, ka marrë përsipër kompaninë që po mbledh mbetjet plastike në Tiranë. Kjo kompani që po futet në biznesin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.849Z

Basha jep miliona për firmën e kunatit duke përdorur procedurën e negocimit

Erion Isufi (Kunati) dhe Dionis Teqja Kunati i Lulzim Bashës, Erion Isufi, vazhdon të jetë njeriu që përfiton llokmat kryesore nga bizneset e Bashkisë së Tiranës. E përditshmja Dita shkruan për një skandal të radhës nga Basha, që ka nisur të japë miliona duke përdorur procedurën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama