Rezultate te kerkimit per termin: +Disa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.172Z

Remonte, stakime të energjisë në disa zona të Tiranës dhe disa komuna

Gazeta ShqipCEZ Shpërndarje njofton se sot do të vijojnë kufizimet me energji elektrike, për shkak të një sërë remontesh në të gjithë territorin e Shqipërisë. Sipas njoftimit të CEZ nga ora 09:00-15:00 do të ketë stakime të energjisë elektrike në këto zona të Tiranës: Mëzez, V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.058Z

Disa momente të Rihannës

Këngëtarja Rihanna, së fundmi me anë të postmit të disa fotografive të ndryshme në rrjetin social Twitter, ka treguar disa anë të saj. Një ditë Rihanna na tregon se asaj i pëlqen të relaksohet dhe poston fotografi teksa ndodhet në pishinën e shtëpisë së saj të re. Ndërsa  pak m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.346Z

Disa dreka në Paris

Kryeministri, Sali Berisha, doli dje para gazetarëve për të kumtuar disa nga pikat e axhendës së tij disaditore në Paris, ku përfshihej një Samit, një projekt i ri i presidentit Sarkozy për vendet mesdhetare, si dhe festimet e 14 Qershorit. Për gati gjysmë ore shefi i qeverisë rreshtoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.129Z

Ndryshohen disa shefa komisariatesh

Sërish ndryshime në radhët e drejtuesve të policisë. Tre drejtues komisariatesh janë lëvizur dje me urdhër të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit dhe me miratimin e ministrit. Sipas të dhënave, ndryshimet kanë prekur Komisariatin e Fierit, Lushnjës dhe Kavajës. Burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.109Z

Disa fustane verore

Nga Express më 12 qershor 2011 në ora 18:00 Gjatë një ndeje të organizuar në Londër si pasojë e hapjes së një dyqani të ri të Swarovskit, ndër mysafirët ishin emra të njohur që lanë mbresa me fustanet verore, të cilët duhet t’i ketë çdo admiruese e modës gjatë kësaj v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.797Z

Kuvend, miratohen disa projektligje

TIRANE-Kuvendi votoi dhe miratoi sot disa projektligje, ndërsa opozita votoi vetëm një prej tyre. Sot në seancën plenare kaluan ndryshimet për projektligjin për klasifikimet ‘Sekret shtetëror’, projketligji për invalidët që përm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.168Z

Kontroll ne disa prokurori

Kontroll ne disa prokurori E enjte 10 Janar 2013 1707 Kontroll ne disa prokuroriVetem nje dite pas deklarates se prokurorit te pergjithshem se krimi i organizuar dyshohet se korrupton zyrtaret e ngarkuar me hetimin e tyre ne prokurorite kryesore te vendit ka nisur nje kontroll i imetsishem i te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama