Rezultate te kerkimit per termin: +Disa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.351Z

Vendoset transformator i ri, ndërpreje energjie në disa zona të Tiranës

Tiranë- Puna për vendosjen e një transformatori të ri në Selitë do të lërë disa zona pa energji elektrike gjatë ditës së sotme. Ndërprerje që duket se nuk do të jenë shumë të shkurtra. Njoftimi është bërë nga Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, i cili ka lajmëruar se do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.377Z

KMDLNJ: Disa nga luftëtarët në Kumanovë u vranë pasi u dorëzuan

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut në Kosovë (KMDLNJ) ka ngritur dyshimet se disa prej viktimave të Kumanovës janë vrarë pasi janë dorëzuar. Behxhet Shala, kryetar i KMDLNJ, ka thënë për lajmi.net se ende nuk dihet saktësisht se kush janë ata persona. "KMDLN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.524Z

Mbrojtja akuzon Turkovicin se ka tentuar ta vriste disa herë Kelmendin

Dëshmitarja Shejla Turkovic nuk është ndier rehat kur është pyetur rreth rasteve gjyqësore të burrit të saj, Zijad Turkovic, të parashtruara në seancën e së hënës nga pala mbrojtëse e Naser Kelmendit, i cili akuzohet për krim të organizuar, vrasje të rëndë, si dhe trafikim të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.312Z

Arrestohen dy vëllezër në Krutje, akuzohen për disa vjedhje me armë

Dokumentohen disa vjedhje me armë të ndodhura në fshatin Krutje e Poshtme në Lushnje. Policia ka arrestuar në flagrancë dy vëllezër, të dyshuar si autorë të tyre. Të arrestuarit janë: 1.Doald Zako, 22 vjeç,(i denuar më parë disa herë për vjedhje). 2.Saimir Zako, 21 vjeç,(i dënuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.810Z

Moti i keq lë pa energji disa zona në Fushë Krujë

Erërat e forta kanë dëmtuar rrjetin elektrik e për pasojë disa zona të Fushë-Krujës janë pa energji elektrike. Kështu mësohet se energjia është ndërprerë në Nikël, Bubq, Borizanë dhe Thumanë. Mungesën e energjisë e konfirmon dhe Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.722Z

Vizita e Vuçiç, edhe në Durrës do bllokohen disa akse rrugore

Në kuadër të vizitës së kryeministrit serb Aleksandër Vuçiç në Shqipëri, edhe në Durrës policia do të bllokojë disa akse kryesore. Kështu, duke kërkuar mirëkuptimin e qytetarëve, policia njofton se do të ndalohet parkimi në qytet. Nga ora 19:00 deri në 22:30, do të bllokohet rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.260Z

Nje polic dhe disa tifoze te plagosur ne ndeshjen Flamurtari-Kukesi

Pamje sonte nga ndeshja e zhvilluar Foto LSA Lajme te lidhuraFlamurtari fiton Kupen e Shqiperise PUBLICITET Nje punonjes policie ne detyre dhe disa tifoze vlonjate mbeten te lenduar sonte per shkak te goditjeve me gure ne perfundim te ndeshjes se futbollit mes Flamurtarit dhe Kukesi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama