Rezultate te kerkimit per termin: +Disa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.866Z

Dëbora, probleme në disa zona, disa akse ende të bllokuara

Reshjet e dendura të dëborës që kanë rënë përgjatë gjithë natës së mbrëmshme kanë krijuar sërish probleme në disa zona në veri dhe verilindje të vendit. Disa nga akset rrugore në qarkun e Korçë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.193Z

Disa e gjuajnë Vettingun nga çadra, disa me letra drejt Brukselit

Nga Ardit Rada Duket se bllokimi i komisioneve nga PD për zgjedhjen e organeve të Vettingut nuk është i vetmi ngërç që e pengon Reformën në Drejtësi. Dilema të tjera dhe kundërshti që vinë nga brenda qeverisë janë një shkelm që po tentojnë ta shtyjnë procesin, këtë radhë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.418Z

Çeki, arrestohen disa zyrtarë

Policia çeke ka arrestuar drejtorin e zyrës së kryeministrit të Çekisë Petr Necas dhe disa persona të tjerë gjatë bastisjeve të kryera të mërkurën vonë, njoftojnë mediat në Pragë. Një zëdhënës i policisë ka konfirmuar se njësia e krimit të organizuar ka qenë e përfshirë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.566Z

Disa gënjeshtra për prezervativin

Padyshim keni dëgjuar të flitet për shumë mite të ndryshme, por mbase jo edhe për ato të cilat kanë të bëjnë me prezervativin! Informacioni më poshtë është një shërbesë interesante për të gjithë ju që nuk i pëlqeni gënjeshtrat… Legjendat Prezervativi është metod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.648Z

Ndërtimi i xhamisë mbi varreza: Disa fshatarë pajtohen, disa jo! (Video)

Punimet e ndërtimit të xhamisë së re në Vitomiricë të Pejës janë ndalur. Pëlqimin për ndërtimin e xhamisë e kishte dhënë Bashkësia Islame ne Pejë. Disa fshatarë janë pajtuar me vendimin e bashkësisë islame. Por, disa kundërshtojnë ndërtimin e saj për shkak se në këtë parc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.128Z

Argjentinë, arrestohen disa tifozë

Përleshje në Argjentinë pas disfatës së rëndë ndaj Gjermanisë në cerekfinalen e botërorit. Në provincat Kordoba dhe Posados janë verifikuar përleshje mes tifozëve vendas dhe policisë. Në Kordoba dy të rinj u ndaluan nga policia pasi sulmuan një grup tifozësh gjermanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.915Z

Disa pyetje paszgjedhore

Mihallaq Qilleri Zhvillimet e vrullshme të korrik-gushtit, pas zgjedhjeve të këtij viti i kanë bërë njerëzit të harrojnë paroditë e përditshme të fushatës elektorale. Të gjithë mbajmë mend kur nuk kishte ditë që ish-kryeminsitri Berisha të mos inaguronte një rru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama