Rezultate te kerkimit per termin: +Disa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.128Z

Argjentinë, arrestohen disa tifozë

Përleshje në Argjentinë pas disfatës së rëndë ndaj Gjermanisë në cerekfinalen e botërorit. Në provincat Kordoba dhe Posados janë verifikuar përleshje mes tifozëve vendas dhe policisë. Në Kordoba dy të rinj u ndaluan nga policia pasi sulmuan një grup tifozësh gjermanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.915Z

Disa pyetje paszgjedhore

Mihallaq Qilleri Zhvillimet e vrullshme të korrik-gushtit, pas zgjedhjeve të këtij viti i kanë bërë njerëzit të harrojnë paroditë e përditshme të fushatës elektorale. Të gjithë mbajmë mend kur nuk kishte ditë që ish-kryeminsitri Berisha të mos inaguronte një rru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.012Z

Disa rinumërime në Gjakovë

Kandidatja e koalicionit AKR- LDD për kryetare të Gjakovës, Mimoza Kusari- Lila kërkon që Komisioni Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (KZAP) të jetë më i shpejtë në shqyrtimin e ankesave. Kusari- Lila ka dërguar një numër të madh ankesash te ky institucion rreth procesit të votimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.172Z

Remonte, stakime të energjisë në disa zona të Tiranës dhe disa komuna

Gazeta ShqipCEZ Shpërndarje njofton se sot do të vijojnë kufizimet me energji elektrike, për shkak të një sërë remontesh në të gjithë territorin e Shqipërisë. Sipas njoftimit të CEZ nga ora 09:00-15:00 do të ketë stakime të energjisë elektrike në këto zona të Tiranës: Mëzez, V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.058Z

Disa momente të Rihannës

Këngëtarja Rihanna, së fundmi me anë të postmit të disa fotografive të ndryshme në rrjetin social Twitter, ka treguar disa anë të saj. Një ditë Rihanna na tregon se asaj i pëlqen të relaksohet dhe poston fotografi teksa ndodhet në pishinën e shtëpisë së saj të re. Ndërsa  pak m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.346Z

Disa dreka në Paris

Kryeministri, Sali Berisha, doli dje para gazetarëve për të kumtuar disa nga pikat e axhendës së tij disaditore në Paris, ku përfshihej një Samit, një projekt i ri i presidentit Sarkozy për vendet mesdhetare, si dhe festimet e 14 Qershorit. Për gati gjysmë ore shefi i qeverisë rreshtoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.129Z

Ndryshohen disa shefa komisariatesh

Sërish ndryshime në radhët e drejtuesve të policisë. Tre drejtues komisariatesh janë lëvizur dje me urdhër të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit dhe me miratimin e ministrit. Sipas të dhënave, ndryshimet kanë prekur Komisariatin e Fierit, Lushnjës dhe Kavajës. Burim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama