Rezultate te kerkimit per termin: +Disfat

Total: 1004
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.093Z

PDS: Vendimi i GJND, disfat historike

Partia Demokratike e Serbisë, e drejtuar nga ish-kryeministri Vojisllav Koshtunica, ka deklaruar se vendimi i GJND për Kosovën përbën një disfatë historike për Serbinë. “Përgjegjësinë më të madhe për këtë disfatë e ka qeveria dhe presidenti i Serbisë. Për këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.861Z

Mbrojtje skandaloze, disfatë e Arsenalit

TIRANE-Arsenali ka treguar edhe njëherë limitet e veta, duke u mposhtur 3-2 nga Suonsi, skuadra uellsiane e sapongjitur në Premier Ligë. Problemet në mbrojtje kanë bërë që “Topçinjtë” të dalin duarbosh nga transferta e sotme,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.869Z

Terri numër dy, Anglia kërka hiq

Se përfaqësuesja e Anglisë nuk është kërka hiq, tregoi disfata e dytë me radhë në terrenin vendas brenda 4 ditëve. Albionët u mposhtën nga Gjermania në miqësoren e dytë pas disfatës nga Kili. Një gol i Per Mertesac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.792Z

Rikthehet Messi, këto janë fjalët e para të tij (Video)

Lionel Messi ka arritur në Argjentinë bashkë me kombëtaren e tij pas disfatës me Kilin në finalen e Kupës së Amerikës të Jugut. Messi është rrethuar nga gazetarët pas zbritjes nga autobusi. Për disa sekonda Messit i janë shtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.515Z

Villas-Boas: Disfata nga Evertoni, faji im

Menaxheri i Chelseat, Andre Villas-Boas, thotë se ai është fajtor për disfatën e fundjavës nga Evertoni.   “Do t`i analizoj mirë përgatitjet e mia dhe do të marr përgjegjësinë e plotë për disfatën. Mendoj se lojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.730Z

Casillas: Titulli nuk është humbur

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, ka deklaruar se titulli nuk është humbur, pavarësisht disfatës nga Osasuna. Reali ka ngecur shtatë pikë ndaj Blaugranëve pasi pësoi disfatë 1-0 nga Osasuna në takimin e mbrëmshëm. “Ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.747Z

Nani afër largimit nga United

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson është i gatshëm ta largojë Nanin pas disfatës nga Evertoni. The Sun shkruan se anësori portugez do ta paguajë shtrenjtë paraqitjen e tij të dobët në disfatën 1-0 të së hën&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama