Rezultate te kerkimit per termin: +Disfat

Total: 1004
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.869Z

Terri numër dy, Anglia kërka hiq

Se përfaqësuesja e Anglisë nuk është kërka hiq, tregoi disfata e dytë me radhë në terrenin vendas brenda 4 ditëve. Albionët u mposhtën nga Gjermania në miqësoren e dytë pas disfatës nga Kili. Një gol i Per Mertesac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.792Z

Rikthehet Messi, këto janë fjalët e para të tij (Video)

Lionel Messi ka arritur në Argjentinë bashkë me kombëtaren e tij pas disfatës me Kilin në finalen e Kupës së Amerikës të Jugut. Messi është rrethuar nga gazetarët pas zbritjes nga autobusi. Për disa sekonda Messit i janë shtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.515Z

Villas-Boas: Disfata nga Evertoni, faji im

Menaxheri i Chelseat, Andre Villas-Boas, thotë se ai është fajtor për disfatën e fundjavës nga Evertoni.   “Do t`i analizoj mirë përgatitjet e mia dhe do të marr përgjegjësinë e plotë për disfatën. Mendoj se lojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.730Z

Casillas: Titulli nuk është humbur

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, ka deklaruar se titulli nuk është humbur, pavarësisht disfatës nga Osasuna. Reali ka ngecur shtatë pikë ndaj Blaugranëve pasi pësoi disfatë 1-0 nga Osasuna në takimin e mbrëmshëm. “Ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.747Z

Nani afër largimit nga United

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson është i gatshëm ta largojë Nanin pas disfatës nga Evertoni. The Sun shkruan se anësori portugez do ta paguajë shtrenjtë paraqitjen e tij të dobët në disfatën 1-0 të së hën&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.349Z

Gourcuff: Jemi të zhgënjyer pas disfatës

Mesfushori i Lyonit, Yoann Gourcuff thotë se ai është i zhgënjyer që ekipi francez nuk ka mundur të mposhtë Realin e Madridin në Ligën e Kampionëve gjatë ndeshjes së mbrëmshme. 24-vjeçari thotë se ata kanë dështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.146Z

Mancini pranon fajin për disfatën

Roberto Mancini ka marrë përsipër fajin për disfatën dhe performacën zhgënjyese kundër Liverpoolit në takimin e mbrëmshëm. City humbi shansin për t`u kthyer në pozitën e tretë në tabelë, duke u mposhtur me rezultat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama