Rezultate te kerkimit per termin: +Disfat

Total: 1004
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.792Z

Rikthehet Messi, këto janë fjalët e para të tij (Video)

Lionel Messi ka arritur në Argjentinë bashkë me kombëtaren e tij pas disfatës me Kilin në finalen e Kupës së Amerikës të Jugut. Messi është rrethuar nga gazetarët pas zbritjes nga autobusi. Për disa sekonda Messit i janë shtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.515Z

Villas-Boas: Disfata nga Evertoni, faji im

Menaxheri i Chelseat, Andre Villas-Boas, thotë se ai është fajtor për disfatën e fundjavës nga Evertoni.   “Do t`i analizoj mirë përgatitjet e mia dhe do të marr përgjegjësinë e plotë për disfatën. Mendoj se lojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.730Z

Casillas: Titulli nuk është humbur

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas, ka deklaruar se titulli nuk është humbur, pavarësisht disfatës nga Osasuna. Reali ka ngecur shtatë pikë ndaj Blaugranëve pasi pësoi disfatë 1-0 nga Osasuna në takimin e mbrëmshëm. “Ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.747Z

Nani afër largimit nga United

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson është i gatshëm ta largojë Nanin pas disfatës nga Evertoni. The Sun shkruan se anësori portugez do ta paguajë shtrenjtë paraqitjen e tij të dobët në disfatën 1-0 të së hën&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.349Z

Gourcuff: Jemi të zhgënjyer pas disfatës

Mesfushori i Lyonit, Yoann Gourcuff thotë se ai është i zhgënjyer që ekipi francez nuk ka mundur të mposhtë Realin e Madridin në Ligën e Kampionëve gjatë ndeshjes së mbrëmshme. 24-vjeçari thotë se ata kanë dështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.146Z

Mancini pranon fajin për disfatën

Roberto Mancini ka marrë përsipër fajin për disfatën dhe performacën zhgënjyese kundër Liverpoolit në takimin e mbrëmshëm. City humbi shansin për t`u kthyer në pozitën e tretë në tabelë, duke u mposhtur me rezultat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.299Z

Enrique: Ndonjëherë topi s'dëshiron të hyjë brenda

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka shpërthyer në sharje pas disfatës shokuese nga Celta Vigo në Camp Nou. Një javë pas disfatës nga Reali, është Celta Vigo që në mes të Camp Nou befasoi Barcelonën.AdPlatformZone = {id: "f957

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama