Rezultate te kerkimit per termin: +Disketat

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.211Z

Dajti: Përse policia zhduku disketat e përgjimit tim?

08/12/2011  “Arjan Muça tregoi në gjyq se më kishin përgjuar bisedat, pse s’i nxjerrin” Hasula: Pashë dikë që godiste dhe i bërtiste “Qen na vrave shokët”. I akuzuar nga Prokuroria si autor i vrasjes së katër policëve dhe shokut të tij Ledion Mara, Dritan Dajti s’k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.259Z

Merrini seriozisht tigrat prej letre

Umberto Eco/studiues  Në fillim të viteve ’60, Marshall McLuhan paralajmëronte disa ndryshime të thella në mënyrën tonë të të menduarit dhe të komunikuarit. Njëra nga intuitimet e tij ishte ai se ne ishim duke hyrë në epokën e një fshati global dhe sigurisht, që në universin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.164Z

Lajm i keq nga Brukseli për Bashën/ Pas 26 vjetësh, Valonia heq votimin elektronik

Parlamenti i Valonisë, rajoni frankofon i Belgjikës, vendosi të heqë votimin elektronik për votimet lokale e rajonale të vitit 2018. Pas Gjermanisë dhe vendeve të tjera të BE-së, që i janë rikthyer votimit tradicional, ky i Valonisë duket se shënon edhe mbylljen e një debati të h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.342Z

Kostoja e një të vërtete

Musa Ulqini Ka nëntë muaj që Rama kërkon me këmbëngulje hapjen e të gjitha kutive nga ato të votimit e deri tek ato të mjerimit, por as që bën fjalë për hapjen e kutisë së tij të përgjegjësisë, për humbjen e PS në zgjedhjet e 28 qershorit. Ai nuk ka folur asnjëherë, as në for

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama