Rezultate te kerkimit per termin: +Diskutimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.962Z

Paketa fiskale, nis diskutimi në Komisionin e Ekonomisë

Komisioni Parlamentar i Ekonomisë dhe Financave nisi shqyrtimin në parim të paketës fiskale që do të zbatohet gjatë vitit 2015, e cila do të shoqërojë projektbuxhetin e vitit 2015. Me ndryshimin e sistemit të taksave vitin e ardhshëm, parashikohet që në arkën e shtetit të hyjnë 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.054Z

Draftet e PS, diskutimi ngec tek kutite

Diskutimi teknik ne Komisionin e Ligjeve i drafteve te opozites per hetimin e zgjedhjeve, ka perfunduar ne debatin politik per ceshtjen e kutive, ku secila pale eshte rreshtuar ne pozicionet e njohura tashme te dy partive. Deputetet e PD refuzuan sot prere nenet qe parashikojne hapjen e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.290Z

Ancelotti: Casillas është kryesori, përfundon diskutimi!

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, e ka bërë të qartë se Iker Casillas është portieri kryesor i tij këtë edicion. Në sezonin e kaluar, kapiteni është angazhuar në Ligën e Kampionëve dhe në Kupën e Mbretit, ndërsa në La Liga luante Diego Lopez. Lopez u shit te Milani, mirëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.583Z

"Administrata Gjyqësore", shtyhet diskutimi në Kuvend

Diskutimi mbi projektligjin për Gjykatën Administrative është shtyrë sërish dje nga Komisioni i Ligjeve, pasi mazhoranca dhe opozita nuk kanë gjetur emëruesin e përbashkët për të. Ky projektligj vjen si pjesë e paketës së reformës në drejtësi dhe për miratimin e tij duhen të pakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.264Z

Berisha: Hapja e kutive, jashtë çdo diskutimi

Kryeministri Sali Berisha është njeriu më i interesuar për hyrjen e opozitës në Kuvend, ndaj ai do të bëjë gjithçka brenda kuadrit ligjor që PS-ja të zërë vendet që i takojnë në sallën e këtij institucioni. Por e vetmja çështje që nuk negociohet dhe që nuk mund të shtrohet p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.059Z

Diskutimi i draftit per median

E merkure 17 Tetor 2012 1613 KOMISIONI I MEDIAS Komisioni Parlamentar i Medias i ka hapur rruge miratimit te projektligjit integral per transmetimet me ze dhe figure. Mazhoranca ka pranuar te nise diskutimi i draftit voluminoz te henen e ardhshme sipas propozimit te relatorit socialist Alfred Dalip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.006Z

Të hënën nis diskutimi për pronat

24/04/2005  Ditën e hënë, në Kuvendin e Shqipërisë do të nisë diskutimi për çështjen e metodikës së vlerësimit të çmimit të tokës. Burimet kanë bërë të ditur se do të jetë Komisioni i Ekonomisë që do të japë vlerësimet përfundimtare mbi të drejtën e pronave.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama