Rezultate te kerkimit per termin: +Diten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.837Z

Meteorologet:Shi diten e zgjedhjeve

Ne te gjithe vendin do te kete rreshje shiu diten e diele.Temperaturat do te jene te larta, por rreshjet e shiut do te vazhdojne deri ne mesjaven e javes se ardhshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.221Z

Vetevendosje koncert per Diten e Flamurit

Prishtine Rock per bashkim eshte koncerti i cili do te mbahet ne Prishtine me 28 Nentor per Diten e Flamurit. Ky koncert organizohet nga levizja Vetevendosje se bashku me Rrjetin e Organizatave Shqiptare me qellim qe ti bashkoje shqiptaret ne Diten e Flamurit. Anetari i levizjes Vetevendosje Hysen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.635Z

Rama feston diten e muzikes

Ne diten e muzikes, qytetaret e Tiranes u pershendeten nga vete kryetari i Bashkise se Tiranes, i cili performoi live duke kenduar se bashku me grupin West Side Family.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.393Z

Berthamoret negociatat ne diten e dyte

Irani dhe fuqite boterore kane nisur ne Gjeneve te Zvicres diten e dyte te bisedimeve mbi programin berthamor te Teheranit. Seanca e pare e bisedimeve e zhvilluar dje zgjati 10 ore dhe u vleresua nga diplomatet iraniane si konstruktive dhe qe perben nje hap perpara. Edhe burime Perendimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.459Z

Pritje per diten Kombetare te Austrise

Ne Diten kombetare te Austrise ambasada e ketij shteti ne Shqiperi organizoi nje pritje ku moren pjese mes te tjeresh politikane shqiptare pjesetare te trupit diplomatik e klerit si dhe artiste e biznesmene vendas qe bashkepunojne me ata austriake. Fjalen e hapjes shkelqesia e tij Fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.301Z

Te rinjte "harrojne" diten e tyre

E vetmja dite qe te rinjte kane ne dispozicion per te kerkuar te drejtat e tyre, eshte harruar jo vetem nga ata, por edhe nga pushteti qendror dhe vendor. Te vetmit qe e kane kujtuar Diten Nderkombetare te Rinise kane qene disa struktura politike. Ne kete menyre, duket se kjo dite ka marre karakter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.085Z

Bektashinjte festojnesot Diten e Hashures

Te tjera rreth shkrimit Berisha Bektashinjte rol ne pavaresine e vendit TIRANE ndash Besimtaret bektashinj festojne sot diten e Hashures nje nder ditet e shenuara per besimtaret bektashinj te cilet me ane te saj adhurojne dhe i afrohen Zotit.Kryegjyshi i Kryegjyshates Boterore Bektashia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama