Rezultate te kerkimit per termin: +Diten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.519Z

Mjeket: Ndalni sulmin dhe denigrimin

Protesta e heshtur e mjekeve ka hyre ne diten e dyte. Ata permes nje deklarate kane fajesuar politiken per gjendjen e mjerueshme te spitaleve. Ne Qendren Spitalore Universitare "Nene Tereza" mjeket kane pezulluar cdo shtrim apo operacion te planifikuar, deri diten e hene ne shen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.526Z

Vrasja e te moshuares, kerkohet shqiptari

Uoterbari- Nje 21-vjecar shqiptar, emigrant i ligjshem ne SHBA se bashku me familjen, eshte shpallur ne kerkim nga policia, si i dyshuar per vdekjen e nje gruaje te moshuar. Ngjarja ka ndodhur ne 20 dhjetor te ketij viti, ndersa Ervis Mecollari u shpall ne kerkim para dy ditesh nga departamenti i Uo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

Kryqi, kapet per te tretin vit radhazi nga nje 28-vjecar

Kryqi eshte kapur per te tretin vit radhazi nga Julian Luli 28 vjec, dje ne Diten e Ujit te bekuar ne qytetin e Elbasanit. I riu qe kapi kryqin, tha se kjo ishte nje shenje e madhe mbaresie per te dhe per familjen e tij. "Dikur punoja emigrant ne Greqi, por kapja e kryqit qe vitin e pare solli vec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.284Z

Drafti per Prokurorine, sot ne Komisionin e Ligjeve

Komisioni Parlamentar i Ligjeve, pritet te mblidhet sot per te marre ne shqyrtim projektligjin per organizimin e Prokurorise. Pas deshtimit te mbledhjes se dites se merkure, pasi Komisioni i Ligjeve nuk mundi dot te mbledhe kuorumin e tij, kryetari i komisionit, Ilir Rusmali, ka kerkuar qe kjo mbled

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.333Z

Dita e 6-të e grevës, Tirana në kaos. Rama: Në 9 maj në protestën pro Evropës

Ne diten e gjashte te greves se urise se deputeteve socialiste dhe 180 mbeshtetesve opozitare, protesta e kesaj pasditeje pati nje tjeter organizim duke sjelle nje kaos ne gjithe Tiranen. Shtate autobuze me militante socialiste qe mberriten nga Berati, paralizuan gjithe qarkullimin nga rreth-rrotull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.907Z

Trafikanti shqiptaro-maqedonas i droges, kapet i fshehur ne Korce

Korce- Nje shqiptaro-maqedonas, i kerkuar nderkombetar dhe denuar me rreth 9 vite burg per akuzen "trafik droge" nga drejtesia italiane, kapet i fshehur ne qytetin e Korces. Oret e vona te se shtunes, agjentet e komisariatit ne kete drejtori, bene te mundur identifikimin, lokalizimin dhe arrestimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.756Z

Gripi A, regjistrohet rasti i pare

Ne oret e vona te pasdites nga Rumania  jane njoftuar me poste elektronike  specialiste te Institutit te Shendetit Publik dhe autoritet e tjera shendetsore  per rastin e pare te konfirmuar ne rruge laboratorike.(UPDATE) Behet fjale per nje student nga qyteti i Gjirokastres,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama