Rezultate te kerkimit per termin: +Dokumentacioni

Total: 5308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.754Z

Vlore sekuestrohen 17 kamione me bitum per mungese dokumentacioni

17 kamionë të mbushur me lëndë minerale janë bllokuar nga sektori i krimit ekonomik, policia e shtetit si dhe nga përfaqësues të bashkisë së Selenicës. Sipas informacioneve automjetet kanë qenë pa fatura fiskale dhe pa faturat e TVSH-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.930Z

Anëtarët e Vetingut, thirrje për plotësim dokumentacioni

Avokati i Popullit i ka bërë thirrje për aplikim kandidatëve që nuk kanë përmbushur kriteret formale për shkak të mungesës së dokumentacionit të kërkuar ligjor, për pozicionet e anëtarëve të institucioneve të rivlerësimit kalimtar të gjyqtarëve dhe prokurorëve në republikën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.582Z

98 proçedime penale ish-komunave për mangësi dokumentacioni

Në Vlorë, ka ende ish-komuna që nuk kanë dorëzuar dokumentet që dokumentojnë punën ndër vite të njësive vendore. Përballë kësaj situate, kreu i Arkivës së Vlorës, paralajmëron penalitete më të ashpra, ndërkohë që ka mbi 90 procedime në rang qarku. “Nuk kanë bërë pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.519Z

Pakti me Greqinë: Dokumentacioni shtesë brenda së hënës

Partitë opozitare kanë konfirmuar se do të paraqesin dokumentacionin e kërkuar nga Gjykata brenda datës 9 Nëntor PS, PSD, PDS, PDK, G99 dhe PLiDr duhet të paraqesin programet dhe statutet e tyre për të legjitimuar veten Partitë opozitare që kanë ankimuar marrëveshjen e përcaktimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.164Z

Shtetasit e huaj/ Përcaktohen kriteret, dokumentacioni dhe procedurat për regjistrimin në punë

Qeveria përcakton kriteret, dokumentacionin dhe procedurat për pajisjen me certifikatë të regjistrimit në punë të shtetasve të huaj. Vendimi parashikon rastet kur një shtetasi të huaj i refuzohet regjistrimi në punë ose i anulohet certifikata e regjistrimit në punë. Kërkesa për pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.713Z

UT, afatet e dokumentacioni per transferimin e studimeve

Universiteti i Tiranes ka percaktuar afatet, kriteret dhe dokumentacionin per te gjithe ata studente, te cilet mesojne ne shkollat jashte vendit, por edhe ato private ne vend. Sipas rregullores se percaktuar, cdo person i cili do te kryeje kete procedure, duhet te dorezoje dosjet sipas fazave. Tran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.251Z

Presidenti kthen dosjen e Nazime Vishës: Dokumentacioni nuk është i plotë

TIRANË-Presidenti i republikës Bujar Nishani ka kthyer mbrapsh kërkesën për falejn e 19-vjeçares Nazime Visha. Lajmi është bërë i ditur nga gazeta “Panorama”. “Dosja në ngarkim të 19- vjeçares të dënuar me 10 vjet burg për vrasje me dashje është kthyer në Minist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama