Rezultate te kerkimit per termin: +Dokumentacioni

Total: 5308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.359Z

Dokumentacioni për përfitimin e ndihmës ekonomike

Emanuela Sako Këshilli i Ministrave ka miratuar strategjinë që duhet ndjekur për përfitimin e ndihmës sociale gjatë këtij viti. Pjesë e kësaj skeme është dokumentacioni dhe të gjitha kushtet e përfitimit të ndihmës ekonomike për familjet e varfra në strategjinë që duhet ndjekur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.137Z

Dokumentacioni i plotë për përfitimin e pensionit

 TIRANE- Rregullorja e re e përfitimit të të gjitha llojeve të pensioneve të pleqërisë, që sapo ka hyrë në fuqi, është e “pavlefshme” për ish-të persekutuarit politikë. Kjo për shkak të një parregullsie në botimin e saj në Fletoren Zyrtare, që edhe pse në dukje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.024Z

Mungesë dokumentacioni, “Fshesa” greke riatdheson 21 shqiptarë

Shteti grek, përmes autoritetve policore vazhdon operacionin “Fshesa”për emigrantët ilegalë. Burime nga policia bëjnë me dijë se pjesë e këtij aksioni policor janë bërë plot 21 shtetas shqiptarë, të cilët janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.184Z

Berisha: Urgjent dokumentacioni per pronat

Kane pronen e tyre te trasheguar brez pas brezi, por fale neglizhences se treguar per vite me radhe nga ana e shtetit dhe e strukturave pergjegjese regjistruese, nuk kane tapine e saj. Kryeministri Berisha kerkoi dje qe ne vend, te plotesohej i gjithe dokumentacioni per ata persona te cilet ndonese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.574Z

Zjarr në shkollën 9-vjeçare, digjet dokumentacioni

POGRADEC/ Drejtoria e shkollës së fshatit Rëmenj është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës. Probleme të mëdha për rreth 200 nxënës POGRADEC- Përfundon në flakë një shkollë 9-vjeçare në rrethin e Pogradecit, ndërsa ka përfunduar i djegur i gjithë dokumentacioni i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.959Z

Bashkia mohon akuzat e Ministrisë së Brendshme për mungesë dokumentacioni

Drejtori i Shërbimeve, Zeneli: Qeveria të shpronësojë pronarët. 25 milionë lekë për varrezat murale Shpresa Mezini Shpronësimi i pronarëve, të banesave që ndodhen pranë varrezave publike, në Sharrë dhe Tufinë është bërë mollë sherri mes qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.773Z

Shkarkimi i Muhos, Moisiu: Ukeqpërdor dokumentacioni

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/"Parlamenti i papërgjegjshëm" TIRANE- Në një intervistë për TV A1 REPORT! ish presidenti Alfred Moisiu flet për firmosjen e shkarkimit të Ilirjan Muhos nga posti i prokurorit të Fierit në 2003 por dhe për seancën e djeshme në parlament ku u fi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama