Rezultate te kerkimit per termin: +Dokumentacioni

Total: 5308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.184Z

Berisha: Urgjent dokumentacioni per pronat

Kane pronen e tyre te trasheguar brez pas brezi, por fale neglizhences se treguar per vite me radhe nga ana e shtetit dhe e strukturave pergjegjese regjistruese, nuk kane tapine e saj. Kryeministri Berisha kerkoi dje qe ne vend, te plotesohej i gjithe dokumentacioni per ata persona te cilet ndonese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.574Z

Zjarr në shkollën 9-vjeçare, digjet dokumentacioni

POGRADEC/ Drejtoria e shkollës së fshatit Rëmenj është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës. Probleme të mëdha për rreth 200 nxënës POGRADEC- Përfundon në flakë një shkollë 9-vjeçare në rrethin e Pogradecit, ndërsa ka përfunduar i djegur i gjithë dokumentacioni i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.959Z

Bashkia mohon akuzat e Ministrisë së Brendshme për mungesë dokumentacioni

Drejtori i Shërbimeve, Zeneli: Qeveria të shpronësojë pronarët. 25 milionë lekë për varrezat murale Shpresa Mezini Shpronësimi i pronarëve, të banesave që ndodhen pranë varrezave publike, në Sharrë dhe Tufinë është bërë mollë sherri mes qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.773Z

Shkarkimi i Muhos, Moisiu: Ukeqpërdor dokumentacioni

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/"Parlamenti i papërgjegjshëm" TIRANE- Në një intervistë për TV A1 REPORT! ish presidenti Alfred Moisiu flet për firmosjen e shkarkimit të Ilirjan Muhos nga posti i prokurorit të Fierit në 2003 por dhe për seancën e djeshme në parlament ku u fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.754Z

Vlore sekuestrohen 17 kamione me bitum per mungese dokumentacioni

17 kamionë të mbushur me lëndë minerale janë bllokuar nga sektori i krimit ekonomik, policia e shtetit si dhe nga përfaqësues të bashkisë së Selenicës. Sipas informacioneve automjetet kanë qenë pa fatura fiskale dhe pa faturat e TVSH-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.930Z

Anëtarët e Vetingut, thirrje për plotësim dokumentacioni

Avokati i Popullit i ka bërë thirrje për aplikim kandidatëve që nuk kanë përmbushur kriteret formale për shkak të mungesës së dokumentacionit të kërkuar ligjor, për pozicionet e anëtarëve të institucioneve të rivlerësimit kalimtar të gjyqtarëve dhe prokurorëve në republikën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.582Z

98 proçedime penale ish-komunave për mangësi dokumentacioni

Në Vlorë, ka ende ish-komuna që nuk kanë dorëzuar dokumentet që dokumentojnë punën ndër vite të njësive vendore. Përballë kësaj situate, kreu i Arkivës së Vlorës, paralajmëron penalitete më të ashpra, ndërkohë që ka mbi 90 procedime në rang qarku. “Nuk kanë bërë pun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama