Rezultate te kerkimit per termin: +Dokumentacioni

Total: 5308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.724Z

Gjobiten katër shoqëri karburanti

Pikat e karburanteve, të cilat abuzojnë me peshën janë vënë nën sitën e kontrolleve, ndërsa disa prej tyre janë ndëshkuar me gjoba nga ana e Inspektoratit të Metrologjisë dhe Kalibrimit, për shkak të volumit më të ulët të furnizimit në krahasim me pagesën e klientit. Abuzimet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.386Z

Duka-Halili për kreun e FSHF-së

Nuk është ende zyrtare (pritet që Rudi Vata të dalë në një konferencë për shtyp) por sipas informacioneve pranë kandidatëve për kreun e FSHF-së, Rudi Vata nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 9 marsit për president të federatës së futbollit. Motivet dhe arsyet konkrete nuk janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.862Z

Punimet në sheshin Skenderbej, gati bllokimi nga qeveria

Qeveria do te bllokoje punimet e bashkise se Tiranes ne sheshin “Skenderbej”. Keshilltari i kryeministrit per territorin Flamur Kuci tha ne “Alsat” se pas perfundimit te afatit te pezullimit qe eshte aktualisht ne fuqi, radha do t’i vije nderhyrjes nga inspektoriati ur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.844Z

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve: kemi projekte të reja për përmirësimin e infrastukturës në burgje

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka hartuar disa projekte për përmirësimin e infrastrukturës të sistemit penitenciar, me ndërtimin e disa burgjeve dhe paraburgimeve të reja. Burime zyrtare pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve bënë të ditur sot se  një ndër këto p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.931Z

Dëmtohet Shtëpia e Alfabetit në Manastir

MANASTIR - Dëmtohet Shtëpia e Alfabetit në Manastir. Lajmi u konfirmua Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë, e cila bën të ditur se është vënë në kërkim të autorëve të këtij akti. “Autorë të panjohur kanë thyer dyert, dritaret dhe vitrinat, ku gjendej dokumentacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.369Z

Kapen dy marokenë të dëbuar nga Greqia

Vali QyrfyciKlandestinët  Dy të rinj, shtetas të Marokut, janë ndaluar nga policia kufitare shqiptare në afërsi të fshatit Dajç të Shkodrës dhe pasi iu kërkuan dokumentet rezultuan shtetas me qëndrim të parregullt në territorin shqiptar. F.D., 34 vjeç, dhe M.B., 26 vjeç, me shtetës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.252Z

Presidenti kthen dosjen e Nazime Vishës: Nuk është e plotë

TIRANË-Presidenti i republikës Bujar Nishani ka kthyer mbrapsh kërkesën për falejn e 19-vjeçares Nazime Visha. Lajmi është bërë i ditur nga gazeta “Panorama”. “Dosja në ngarkim të 19- vjeçares të dënuar me 10 vjet burg për vrasje me dashje është kthyer në Minist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama