Rezultate te kerkimit per termin: +Dokumentacioni

Total: 5308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.959Z

Bashkia mohon akuzat e Ministrisë së Brendshme për mungesë dokumentacioni

Drejtori i Shërbimeve, Zeneli: Qeveria të shpronësojë pronarët. 25 milionë lekë për varrezat murale Shpresa Mezini Shpronësimi i pronarëve, të banesave që ndodhen pranë varrezave publike, në Sharrë dhe Tufinë është bërë mollë sherri mes qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.773Z

Shkarkimi i Muhos, Moisiu: Ukeqpërdor dokumentacioni

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/"Parlamenti i papërgjegjshëm" TIRANE- Në një intervistë për TV A1 REPORT! ish presidenti Alfred Moisiu flet për firmosjen e shkarkimit të Ilirjan Muhos nga posti i prokurorit të Fierit në 2003 por dhe për seancën e djeshme në parlament ku u fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.754Z

Vlore sekuestrohen 17 kamione me bitum per mungese dokumentacioni

17 kamionë të mbushur me lëndë minerale janë bllokuar nga sektori i krimit ekonomik, policia e shtetit si dhe nga përfaqësues të bashkisë së Selenicës. Sipas informacioneve automjetet kanë qenë pa fatura fiskale dhe pa faturat e TVSH-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.930Z

Anëtarët e Vetingut, thirrje për plotësim dokumentacioni

Avokati i Popullit i ka bërë thirrje për aplikim kandidatëve që nuk kanë përmbushur kriteret formale për shkak të mungesës së dokumentacionit të kërkuar ligjor, për pozicionet e anëtarëve të institucioneve të rivlerësimit kalimtar të gjyqtarëve dhe prokurorëve në republikën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.582Z

98 proçedime penale ish-komunave për mangësi dokumentacioni

Në Vlorë, ka ende ish-komuna që nuk kanë dorëzuar dokumentet që dokumentojnë punën ndër vite të njësive vendore. Përballë kësaj situate, kreu i Arkivës së Vlorës, paralajmëron penalitete më të ashpra, ndërkohë që ka mbi 90 procedime në rang qarku. “Nuk kanë bërë pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.519Z

Pakti me Greqinë: Dokumentacioni shtesë brenda së hënës

Partitë opozitare kanë konfirmuar se do të paraqesin dokumentacionin e kërkuar nga Gjykata brenda datës 9 Nëntor PS, PSD, PDS, PDK, G99 dhe PLiDr duhet të paraqesin programet dhe statutet e tyre për të legjitimuar veten Partitë opozitare që kanë ankimuar marrëveshjen e përcaktimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.164Z

Shtetasit e huaj/ Përcaktohen kriteret, dokumentacioni dhe procedurat për regjistrimin në punë

Qeveria përcakton kriteret, dokumentacionin dhe procedurat për pajisjen me certifikatë të regjistrimit në punë të shtetasve të huaj. Vendimi parashikon rastet kur një shtetasi të huaj i refuzohet regjistrimi në punë ose i anulohet certifikata e regjistrimit në punë. Kërkesa për pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama