Rezultate te kerkimit per termin: +Dorina +Stafa

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.523Z

Rivlerësimi i shtëpive, sa do paguhet në 11 zona të Tiranës

Në zyrat e Regjistrimit të Pasurive së Paluajtshme në të gjithë vendin vijon puna për shpërndarjen e formularit për rivlerësimin e apartamenteve dhe pronave me taksën 2 për qind, nga 15 për qind që ishte më parë. Deri më 28 shkurt për të gjitha shtëpitë e privatizuara para viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Tragjedia,identifikohen 13 viktimat,26 të plagosur

Pamje nga vendi i ngjarjes UPDATE-Ka shkuar ne 13 numri i viktimave nga tragjedia e Himares. Ne nje njoftim te fundit Policia e Shtetit ka bere me dije emrat e viktimave qe humben jeten ne ekspediten e vdekjes dhe te atyre qe vazhdojne mjekimin ne Spitalin Ushtarak te Tiranes dhe ate te Vlores.  Nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Bie në humnerë autobusi me studentë, 13 të vdekur, 20 të plagosur

Vlorë- Si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Himarë- Sarandë kanë humbur jetën 13 persona, ndërsa janë plagosur 20 të tjerë.Një autobus me 33 studentë është rrëzuar në një humnerë rreth 80 metra të thellë në Qafën e Vishës dhe kanë gjetur vdekjen e menjëhershme 10 stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.325Z

Bie në humnerë autobusi me studentë, 14 të vdekur, 20 të plagosur

Vlorë- Si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Himarë- Sarandë kanë humbur jetën 14 persona, ndërsa janë plagosur 20 të tjerë.Rreth orës 11:00 të së martës raportohet se është evidentuar një tjetër viktimë në rrënojat e autobuzit që nuk është identifikuar ende por mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.362Z

Aksidenti në Himarë, familjet e viktimave hapin dyert e mortit

Sot kanë hapur dyert e mortit 13 familje të viktimave që humbën jetën një ditë më parë në aksidentin tragjik në qafën e Vishës në Himarë. Dhimbja e familjarëve, të afërmëve dhe miqve të tyre ndihet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.326Z

Tragjedia e Himares 13 viktima

Për shkaqe që nuk dihen ende zyrtarisht autobusi, i cili po udhëtonte nga Vlora drejt Sarandës, në vendin e quajtur Qafa e Vishës, ka dalë nga rruga është fërkuar me bordurën anësore dhe më pas ka ecur drejt duke përfunduar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.360Z

Autobusi i studenteve bie ne gremine

Për shkaqe që nuk dihen ende zyrtarisht autobusi, i cili po udhëtonte nga Vlora drejt Sarandës, në vendin e quajtur Qafa e Vishës, ka dalë nga rruga është fërkuar me bordurën anësore dhe më pas ka ecur drejt duke përfunduar n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama