Rezultate te kerkimit per termin: +Dorina +Stafa

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Tragjedia,identifikohen 13 viktimat,26 të plagosur

Pamje nga vendi i ngjarjes UPDATE-Ka shkuar ne 13 numri i viktimave nga tragjedia e Himares. Ne nje njoftim te fundit Policia e Shtetit ka bere me dije emrat e viktimave qe humben jeten ne ekspediten e vdekjes dhe te atyre qe vazhdojne mjekimin ne Spitalin Ushtarak te Tiranes dhe ate te Vlores.  Nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Bie në humnerë autobusi me studentë, 13 të vdekur, 20 të plagosur

Vlorë- Si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Himarë- Sarandë kanë humbur jetën 13 persona, ndërsa janë plagosur 20 të tjerë.Një autobus me 33 studentë është rrëzuar në një humnerë rreth 80 metra të thellë në Qafën e Vishës dhe kanë gjetur vdekjen e menjëhershme 10 stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.325Z

Bie në humnerë autobusi me studentë, 14 të vdekur, 20 të plagosur

Vlorë- Si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Himarë- Sarandë kanë humbur jetën 14 persona, ndërsa janë plagosur 20 të tjerë.Rreth orës 11:00 të së martës raportohet se është evidentuar një tjetër viktimë në rrënojat e autobuzit që nuk është identifikuar ende por mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.362Z

Aksidenti në Himarë, familjet e viktimave hapin dyert e mortit

Sot kanë hapur dyert e mortit 13 familje të viktimave që humbën jetën një ditë më parë në aksidentin tragjik në qafën e Vishës në Himarë. Dhimbja e familjarëve, të afërmëve dhe miqve të tyre ndihet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.326Z

Tragjedia e Himares 13 viktima

Për shkaqe që nuk dihen ende zyrtarisht autobusi, i cili po udhëtonte nga Vlora drejt Sarandës, në vendin e quajtur Qafa e Vishës, ka dalë nga rruga është fërkuar me bordurën anësore dhe më pas ka ecur drejt duke përfunduar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.360Z

Autobusi i studenteve bie ne gremine

Për shkaqe që nuk dihen ende zyrtarisht autobusi, i cili po udhëtonte nga Vlora drejt Sarandës, në vendin e quajtur Qafa e Vishës, ka dalë nga rruga është fërkuar me bordurën anësore dhe më pas ka ecur drejt duke përfunduar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.239Z

"Ethet", nis gara e madhe e talenteve

Nisi mbrëmë në "Top Channel", spektakli i famshëm muzikor "Ethet", që mban firmën e moderatorit dhe gazetarit të njohur Adi Krasta. Por kësaj here në bashkëpunim me "Top Channel" si për të realizuar natyrshëm, përputhjen po të natyrshme mes treguesve më të lartë të avancës televi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama