Rezultate te kerkimit per termin: +Dorina +Stafa

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.362Z

Ngatërohen kufomat e Dorina Stafës dhe Erjola Xhoit

Dhimbja për vdekjen e parakohshme të vajzave të tyre, është shoqëruar për 2 familje edhe me ngatërresën e trupave të pajetë. Në familjen e Dorina Stafës në Krujë është dërguar gabimisht trupi i pajetë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.396Z

Tragjedia e Himarës, babai i Dorina Stafës: Do kërkojmë specialistë të huaj për hetimin

Share Babai i Dorina Stafës, studentes 22 vjeçare që humbi jetën në aksidentin e Himarës, Hasan Stafa, thotë se ai do të luftojë për zbardhjen e kësaj tragjedie. Mund të them se angazhimi i qeverisë ka qenë maksimal pas ndodhjes së ngjarjes, por kjo nuk ka shumë rëndësi. Funksion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.330Z

Autoritetet ngatërrojnë trupat e viktimave. Dorina: Zot, ti je kudo me mua, nuk kam frikë nga asgjë

Share Dorina Stafa Dhimbjen e dy familjeve që kanë humbur fëmijët e tyre në aksidentin tragjik të Himarës ditën e djeshme, e ka shtuar edhe një gabim nga ana e autoriteteve shtetërore. Mësohet se trupat e pajetë të dy vajzave, Dorina Stafës dhe Eriola Xhoit janë ngatërruar. Trupi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.370Z

Promovimi i librit të Znj. Monika Stafa në ambjentet e Universitetit \"Vitrina\"!

Në ambjentet e Kampusit Universitar “Vitrina” u promovua sot më 13.06.2012 libri i fundit i gazetares së njohur Znj. Monika Stafa me titull “Gati për rinisje” ( Up in the air). Disa nga autoritetet më të larta të Sh.L.P. “Vitrina&rdqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.068Z

Drejtësi për Himarën, babai i studentes kërkon rihapjen e hetimeve

5 vjet nga tragjedia e Himarës ku humbën jetën 13 të rinj, familjarët e viktimave kërkojnë rihapjen e hetimeve për këtë ngjarje. Ora News ishte në familjen Stafa në Krujë, ku mes lotëve familjarët ngrejnë dyshime se nuk bëhet fjalë për gabime njerëzore, duke iu drejtuar instituci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.323Z

Lista e plotë e studenteve te Gjuhë Letërsisë në Universitetin e Elbasanit

Ndërkaq janë publikuar emrat e të gjithë studentëve të vitit të III-të të Gjuhë Letërsisë në Universitetin Aleksandër Xhuvani në Elbasan. Kjo është lista e plotë e emrave të studentëve, ndërsa nuk ka asnjë informacion lidhur me identitetin e viktimave dhe të plagosurve. Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.249Z

"Ethet", e diela e dytë shton emocionet dhe spektaklin

U zhvillua mbrëmë e diela e dytë e Etheve me një konkurrim tejet emocional mes 9 konkurrentëve. Ata interpretuan hite të njohura italiane, si dhe të muzikës së lehtë shqiptare në vite e asaj botërore. Juria përballë dha vlerësimet e saj, duke përbërë dhe një ndër boshtet e spekta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama