Rezultate te kerkimit per termin: +Dorina +Stafa

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.323Z

Lista e plotë e studenteve te Gjuhë Letërsisë në Universitetin e Elbasanit

Ndërkaq janë publikuar emrat e të gjithë studentëve të vitit të III-të të Gjuhë Letërsisë në Universitetin Aleksandër Xhuvani në Elbasan. Kjo është lista e plotë e emrave të studentëve, ndërsa nuk ka asnjë informacion lidhur me identitetin e viktimave dhe të plagosurve. Polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.249Z

"Ethet", e diela e dytë shton emocionet dhe spektaklin

U zhvillua mbrëmë e diela e dytë e Etheve me një konkurrim tejet emocional mes 9 konkurrentëve. Ata interpretuan hite të njohura italiane, si dhe të muzikës së lehtë shqiptare në vite e asaj botërore. Juria përballë dha vlerësimet e saj, duke përbërë dhe një ndër boshtet e spekta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.319Z

Identifikohen 13 viktimat e aksidentit

Në orët e para të ditës së martë ka përfunduar edhe procesi i identifikimit të 13 viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik në Himarë. Dy  prej 11 viktimave që gjendeshin në morgun e qytetit të V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.316Z

Ja emrat e studentëve që janë nisur nga Elbasani për në Sarandë. Studentja: Ishim me shpejtësi

Share Emrat e studenteve që ishin nisur për ekspeditë për në Sarandë: Adisa Çela, Aida Gjika, Alba Deda, Anisa Rusi, Anisa Hysa, Antoneta Saçe, Arta Ballabani, Aurora Molla, Desian Dani, Desiana Xheneti, Blerina Çereni, Denisa Guzi, Desilda Bytyçi, Doriana Kumria, Dorina Stafa, Elidoda G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.523Z

Rivlerësimi i shtëpive, sa do paguhet në 11 zona të Tiranës

Në zyrat e Regjistrimit të Pasurive së Paluajtshme në të gjithë vendin vijon puna për shpërndarjen e formularit për rivlerësimin e apartamenteve dhe pronave me taksën 2 për qind, nga 15 për qind që ishte më parë. Deri më 28 shkurt për të gjitha shtëpitë e privatizuara para viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Tragjedia,identifikohen 13 viktimat,26 të plagosur

Pamje nga vendi i ngjarjes UPDATE-Ka shkuar ne 13 numri i viktimave nga tragjedia e Himares. Ne nje njoftim te fundit Policia e Shtetit ka bere me dije emrat e viktimave qe humben jeten ne ekspediten e vdekjes dhe te atyre qe vazhdojne mjekimin ne Spitalin Ushtarak te Tiranes dhe ate te Vlores.  Nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Bie në humnerë autobusi me studentë, 13 të vdekur, 20 të plagosur

Vlorë- Si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Himarë- Sarandë kanë humbur jetën 13 persona, ndërsa janë plagosur 20 të tjerë.Një autobus me 33 studentë është rrëzuar në një humnerë rreth 80 metra të thellë në Qafën e Vishës dhe kanë gjetur vdekjen e menjëhershme 10 stu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama