Rezultate te kerkimit per termin: +Dorina +Stafa

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.319Z

Identifikohen 13 viktimat e aksidentit

Në orët e para të ditës së martë ka përfunduar edhe procesi i identifikimit të 13 viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik në Himarë. Dy  prej 11 viktimave që gjendeshin në morgun e qytetit të V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.316Z

Ja emrat e studentëve që janë nisur nga Elbasani për në Sarandë. Studentja: Ishim me shpejtësi

Share Emrat e studenteve që ishin nisur për ekspeditë për në Sarandë: Adisa Çela, Aida Gjika, Alba Deda, Anisa Rusi, Anisa Hysa, Antoneta Saçe, Arta Ballabani, Aurora Molla, Desian Dani, Desiana Xheneti, Blerina Çereni, Denisa Guzi, Desilda Bytyçi, Doriana Kumria, Dorina Stafa, Elidoda G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.523Z

Rivlerësimi i shtëpive, sa do paguhet në 11 zona të Tiranës

Në zyrat e Regjistrimit të Pasurive së Paluajtshme në të gjithë vendin vijon puna për shpërndarjen e formularit për rivlerësimin e apartamenteve dhe pronave me taksën 2 për qind, nga 15 për qind që ishte më parë. Deri më 28 shkurt për të gjitha shtëpitë e privatizuara para viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Tragjedia,identifikohen 13 viktimat,26 të plagosur

Pamje nga vendi i ngjarjes UPDATE-Ka shkuar ne 13 numri i viktimave nga tragjedia e Himares. Ne nje njoftim te fundit Policia e Shtetit ka bere me dije emrat e viktimave qe humben jeten ne ekspediten e vdekjes dhe te atyre qe vazhdojne mjekimin ne Spitalin Ushtarak te Tiranes dhe ate te Vlores.  Nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.322Z

Bie në humnerë autobusi me studentë, 13 të vdekur, 20 të plagosur

Vlorë- Si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Himarë- Sarandë kanë humbur jetën 13 persona, ndërsa janë plagosur 20 të tjerë.Një autobus me 33 studentë është rrëzuar në një humnerë rreth 80 metra të thellë në Qafën e Vishës dhe kanë gjetur vdekjen e menjëhershme 10 stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.325Z

Bie në humnerë autobusi me studentë, 14 të vdekur, 20 të plagosur

Vlorë- Si pasojë e një aksidenti tragjik në aksin Himarë- Sarandë kanë humbur jetën 14 persona, ndërsa janë plagosur 20 të tjerë.Rreth orës 11:00 të së martës raportohet se është evidentuar një tjetër viktimë në rrënojat e autobuzit që nuk është identifikuar ende por mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.362Z

Aksidenti në Himarë, familjet e viktimave hapin dyert e mortit

Sot kanë hapur dyert e mortit 13 familje të viktimave që humbën jetën një ditë më parë në aksidentin tragjik në qafën e Vishës në Himarë. Dhimbja e familjarëve, të afërmëve dhe miqve të tyre ndihet me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama