Rezultate te kerkimit per termin: +Dortmundit

Total: 1806
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.378Z

Neuer: Të shfrytëzojmë gabimin e Dortmundit

Portieri i Bayernit të Munichut, Manuel Neuer, u ka thënë bashklojtarëve të tij që të përqëndrohen maksimalisht dhe që të tentojnë të përfitojnë nga gabimi i Dortmundit bërë ndaj Stuttgartit të dielën. &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.436Z

Bomba, afër stadiumit të Borussia Dortmundit

Nga Express më 02 prill 2011 në ora 12:26 Policia gjermane ka njoftuar se ka ndalur një 25 vjeçar, pasi tri mjete të dyshuara shpërthyese janë gjetur jashtë stadiumit të futbollit të Borussia Dortmundit. Tri mjetet janë gjetur në banesën e të dyshuarit, i cili është gjerman. Zyra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.989Z

Mesazhi i Dortmundit, për Jurgen Kloppin (Foto)

Skuadra e Dortmundit e ka uruar Jurgen Kloppin për aventurën në Premierligë, te Liverpooli. Trajneri gjerman, ishte për disa vite trajner i Dortmundit, me të cilën skuadër arriti suksese të mëdha në Bundesligë dhe Ligën e Kampinonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.820Z

Beckenbauer Nuk kemi strategji kunder Dortmundit

Franz Beckenbauer tenton te riktheje paqen ne Bundesliga Presidenti i nderit te Bayerni iu pergjigj akuzave te shefit ekzekutiv te Dortmundit Watzke sipas te cilit bavarezet po zbatojne nje strategji per te shkaterruar rivalet ne kampionat duke u marre lojtaret me te mirebr br Per Beckenbauer Baye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.802Z

Hummels kapiten i Dortmundit

Dortmundi prej tani e tutje kapiten do ta kete, Mats Hummelsin. Ai është caktuar kapiten i Borussia Dortmundit, pasi klubi po përpiqet t’u japë fund spekulimeve se ai do të shkojë te Manchester Unitedi. Djajtë e Kuq e kërkojnë me ngulm 25-vje&ccedi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.823Z

Schalke sanksionon 500 tifoze te Dortmundit

Schalke 04 i ndalon hyrjen në stadiumin e saj 498 tifozëve të Borussias së Dortmundit për pesë vitet e ardhshme, lajmëroi klubi i Gelserkishtenit këtë të martë. Sanksionet vijnë pas incidenteve të provokuara nga tifozeria udh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.932Z

Zyrtare: Aubumeyang lojtar i Dortmundit

Borussia Dortmund ka fituar garën për super sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang.Sulmuesi 24 vjeçar ka vendosur që aventurën e tij ta vijoj në Bundeligë pas largimit nga AS St Etienne. Drejtori sportiv i Dortmundit, Michael Zorc deklaroi se janë shumë t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama