Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.242Z

Fyen drejtorin e konviktit, penalizohet

Fyen dhe kercenon drejtorin e konviktit, perfundon ne ndjekje penale. Struktura te policise se Elbasanit kane filluar dje procedimin penal ndaj 43-vjecarit Arjan Hoxha me banim ne lagjen "Emin Matraxhiu". Ai akuzohet se tek porta e konviktit te Pedagogjikes ka fyer dhe kercenuar per shkak te detyres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.104Z

KLSH kallëzon drejtorin dhe ish-drejtorin e spitalit të Durrësit, dëmi 3,39 mln lekë

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar penalisht drejtuesin aktual dhe ish-drejtuesin e spitalit të Durrësit me akuzën e shkeljes së barazisë në tenderë, duke shkaktuar një dëm ekonomik në vlerën e 3.390.759 lekëve. Kallëzim penal është bërë në drejtim të drejtoreshës A.F dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.348Z

Mësuesja grindet me drejtorin për derën

FIER – Grindet mësuesja me drejtorin, protestojnë nxënësit. Rreth 30 gjimnazistë të shkollës së mesme “Janaq Kilica” në Fier reaguan dje, kundër shoqërimit të mësueses së tyre kujdestare në komisariat. Policia e qytetit reagoi dje, duke pohuar se shoqërimi erdhi pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.077Z

Kuçovë/Nxënëset denoncojnë drejtorin: Na ngacmoi seksualisht

Drejtori i një shkolle në Kuçovë u arrestua nga policia pas denoncimit të bërë nga tri nxënëse. Sipas të dhënave të para bëhet fjalë për shtetasin 63 vjeçar, Ajaz Ajazi drejtori i shkollës 9-vjeçare në Kuçovë dhe mësues gjeografie. Vetë nxënëset shkuan në polici e bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.021Z

Mbetën në klasë, rrahin drejtorin

POLIÇAN- Dy 16-vjeçarë, banorëtë qytetit të Poliçanit janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë goditur me grushte drejtorin të shkollës së mesme të përgjithshme. Ngjarja për të cilën adoleshentët janë arrestuar ka ndodhur mbrëmjen e dy ditëve më parë, rreth orë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.606Z

Giffoni, Berisha pret drejtorin e festivalit

Me rastin e zhvillimit ne Shqiperi te festivalit nderkombetar te filmit per femije “Giffoni”, kryeministri Berisha priti sot ne nje takim drejtorin e ketij festivali, Claudio Gubitosi, bashke me drejtorin e “Giffoni Albania”, Namik Ajazi. Kryeministri Berisha thek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.786Z

Nis gjyqi per drejtorin e Teatrit Bolshoi

Nis gjyqi per drejtorin e Teatrit Bolshoi E enjte 07 Mars 2013 1034 p styletext-align justify margin 0in 0in 135pt Nis gjyqi per drejtorin e Teatrit BolshoiNje balerin ne Teatrin Bolshoi ne Moske dyshohet se eshte personi qe dogji me acid ne fytyre disa kohe me pare drejtorin Artistik te kompani

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama