Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.689Z

Manjani shkarkon nga detyra drejtorin e burgut të Korçës

Pas marrjes së detyrës së re, Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka shkarkuar nga detyra drejtorin e burgut të Korçës, për shkak se janë konstatuar shkelje gjatë inspektimit në këtë institucion. Sipas burimeve nga Ministria e Drejtësisë, keu i IEVP-së, Laert Çeliku, nuk i ka kryer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.260Z

Manjani shkarkon drejtorin e burgut të Sarandës

Me urdhër të ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani, është shkarkuar nga detyra drejtori i Burgut të Sarandës, Arqile Vaso. Shkarkimi i tij është bërë me motivacionin mospërmbushje e detyrave. Gjithashtu një prej motive të largimit të tij nga detyra është edhe ajo e mosmenaxhimit s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.698Z

Pirja e një kafeje me drejtorin e Apples,73.000 dollarë

Një person ka paguar 73 mijë dollar për të pirë një kafe me drejtorin e kompanisë Apple. Oferta ishte paraqitur online me qëllim të arkëtimit të parave për një organikë që merret me të drejtat e njeriut. Kafenë më drejtorin ekskluziv të Apple,Tim Cook,do ta pijë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.477Z

Presidenti Topi zhvillon një takim pune me Prokuroren e Përgjithshme, Drejtorin e SHISH-it dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit

9 shtator 2011 Presidenti i Republikës, Bamir Topi priti sot në mesditë Prokuroren e Përgjithshme, Ina Rama, Drejtorin e Shërbimit Informativ Shtetëror (SHISH), Bahri Shaqiri dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj. Në këtë takim me drejtues të lartë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.400Z

Serbia shkarkoi drejtorin e Sigurimit ushtarak

 Qeveria e Serbisë e ka shkarkuar nga detyra drejtorin e Agjencisë së Sigurimit ushtarak Svetko Kovaçin, njofton Beta. Svetko Kovaç në këtë post ka qenë nga 7 tetori i vitit 2005./Indeksonline/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.043Z

Kanos drejtorin e taksave, hetohet tregtari

Nje tregtar nga qyteti i Beratit akuzohet se ka kanosur me thike drejtorin e tatim-taksave dhe tregjeve prane Bashkise se ketij qyteti. Policia ka shoqeruar 40-vjecarin Pellumb Qafa, pas kallezimit te depozituar nga funksionari vendor Pirro Ziu. Policia tha se ngjarja ka ndodhur pas nje grindjeje ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.312Z

Kercenoi drejtorin e Bankes Arabe, arrestohet

Policia e Tiranes ka arrestuar sot personin qe ka kercenuar drejtorin e Bankes Arabe. Kercenimi ndodhi pak muaj me pare me ane te nje SMS qe shtetasi Lulezim Makishti i kishte derguar drejtorit te Bankes, Ehab Saad.Makishti i kerkonte drejtorit te Bankes nje shume prej 85 mije eurosh, nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama