Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.094Z

Burgaj: E patolerueshme që policia të ndikohet nga tranzicioni i pushteteve

LEZHE – Krimet e rënda të regjistruara gjatë ditëve të fundit kanë detyruar Drejtorin e Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj, që të zhvillojë një takim me drejtues të policisë së Pukës, Shkodrës dhe Lezhës. Drejtori Burgaj theksoi nevojën e analizimit të situa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.256Z

Ekipet e Prishtinës e të Beogradit ndaras me zyrtarin e Komisionit Evropian

Ekipi i Prishtinës me në krye Hajredin Kuçin janë takuar sot ndaras me drejtorin për zgjerim të BE Ferdinando Gentilinin.  Pastaj te zyrtari evropian ka shkuar ekipi i Beogradit me në krye Marko Gjuriqin, njoftojnë medie. Nëse këto takime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.580Z

Muhedini iftar me përfaqësues të komunitetit mysliman e çam

U organizua, me rastin e diteve te fundit te muajit te Ramazanit, nga komuniteti çam, nje darke iftari. Organizatori i kesaj darke ishte nje nga perfaqesuesit me ne ze te komunitetit çam, Tahir Muhedini, i cili kishte ftuar eksponente te komunitetit me ne krye Drejtorin e Komunitetit Mysliman Haxh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.607Z

Benitez në negociata me Sampdorian

Ish-trajneri i Liverpoolit dhe Interit, Rafa Benitez, raportohet se është duke negociuar me klubin e porsa-promovuar në Serie A, Sampdoria. Sky Sport Italia bën të ditur se Benitez ka filluar negociatat me drejtuesit e skuadrës italiane mbrëmë në Lond&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.718Z

Denohet me 12 vite burgbankieri qe vodhi euro3 milion

Gjykata e Shkalles se Pare ka ekzekutuar sot denimin per ish-drejtorin e nje banke ne qytetin e Fierit. 43 vjecari Gjergji Xhaho ka marre nje denim prej 12 vite burg mbi akuzen vjedhje duke shperdoruar detyren. Ceshtja gjyqesore ndaj Xhahos nisi ne dhjetor te vitit 2010 kur ai u akuzua per vjedhjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.945Z

Arvizu takon Burgajn vlereson planin e policise per zgjedhjet

Ambasadori i Shteteve te Bashkuara Aleksander Arvizu vleresoi sot masat e marra nga Policia e Shtetit per mbarevajtjen e procesit zgjedhor me 8 maj. Arvizu u takua sot me Drejtorin e Pergjithshem te Policise se Shtetit me te cilin bisedoi mbi masat qe ky dikaster ka marre per te siguruar procesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.556Z

OSBE Policia eshte e pergjegjshme per votim te lire dhe te qete

Ambasadori i OSBE-se Eugen Volfarth u takua me Drejtorin e Pergjithshem te Policise se Shtetit Hysni Burgaj. Takimi eshte zhvilluar ne kuader te zgjedhimit te zgjedhjeve lokale me 8 maj. Volfarth eshte shprehur se policia duhet te garantoje zgjedhje demokratike dhe te krijoje mundesi per votime te q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama