Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtoris

Total: 4070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.072Z

Elbasan, Jonida Cungu zgjidhetnë krye të Drejtorisë Arsimore

ELBASAN- Është zhvilluar me 2 orë vonesë procesi i përzgjedhjes së drejtorit të Drejtorisë Arsimore Rajonale në Qarkun e Elbasanit. Shkak për vonesën u bë vrasja e një nxënësi në ambientet e brendshme të shkollë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.147Z

Tiranë, INUK prish 2 objektepranë Drejtorisë së Policisë

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANE - Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka ndërhyrë dhe në kryeqytet për prishjen e disa objekteve të paligjshme.Pronarët e objekteve, t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.524Z

Serveri i Drejtorisë së Tatimeve, FBI ofron ndihmë për hetimin

TIRANE – Gazeta “Panorama” shkruan sot se FBI shpreh gatishmërinë për të ndihmuar hetimet për ndërhyrjen në serverin e Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Shqipëri. Një përfaqësues i Byrosë F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.845Z

Berat, bllokohet selia e PD, Bashkia: Është pronë e drejtorisë arsimore

BERAT-Godina e selisë së Partisë Demokratike në Berat, është bërë shkak për një konflikt mes policisë bashkiake të Beratit dhe drejtuesve të PD-së së Beratit.Policia Bashkiake ka bllokuar sot selinë e Partisë Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.847Z

Berat, bllokohet selia e PD, bashkia: Është pronë e drejtorisë arsimore

BERAT-Godina e selisë së Partisë Demokratike në Berat, është bërë shkak për një konflikt mes Policisë Bashkiake të Beratit dhe drejtuesve të PD-së së Beratit.Policia Bashkiake ka bllokuar sot selinë e Partisë Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.280Z

Ruçi pret delegacionin e Drejtorisë së Jashtme të Partisë Komuniste të Kinës

TIRANE- Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste Z.Gramoz Ruçi priti sot në takim delegacionin e Drejtorisë së Jashtme të Partisë Komuniste të Kinës të kryesuar nga Z.Tian Yongxiang, Drejtor i Drejtorisë për Mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.219Z

Kërkonin rrushfet për dhënien e targave, arrestohen tre punonjës të Drejtorisë së Transportit

TIRANË-Tre persona të Drejtorisë së Transportit janë arrestuar ditën e sotme nga policia pasi akuzohen për marrje rryshfeti. Policia bën me dije se ka arrestuar Adrian Shehun, Kastriot Ruçin dhe shtetasen Feride Kadeshi. Sipas policisë tre per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama