Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtoris

Total: 4070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.845Z

Berat, bllokohet selia e PD, Bashkia: Është pronë e drejtorisë arsimore

BERAT-Godina e selisë së Partisë Demokratike në Berat, është bërë shkak për një konflikt mes policisë bashkiake të Beratit dhe drejtuesve të PD-së së Beratit.Policia Bashkiake ka bllokuar sot selinë e Partisë Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.847Z

Berat, bllokohet selia e PD, bashkia: Është pronë e drejtorisë arsimore

BERAT-Godina e selisë së Partisë Demokratike në Berat, është bërë shkak për një konflikt mes Policisë Bashkiake të Beratit dhe drejtuesve të PD-së së Beratit.Policia Bashkiake ka bllokuar sot selinë e Partisë Demokr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.280Z

Ruçi pret delegacionin e Drejtorisë së Jashtme të Partisë Komuniste të Kinës

TIRANE- Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste Z.Gramoz Ruçi priti sot në takim delegacionin e Drejtorisë së Jashtme të Partisë Komuniste të Kinës të kryesuar nga Z.Tian Yongxiang, Drejtor i Drejtorisë për Mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.219Z

Kërkonin rrushfet për dhënien e targave, arrestohen tre punonjës të Drejtorisë së Transportit

TIRANË-Tre persona të Drejtorisë së Transportit janë arrestuar ditën e sotme nga policia pasi akuzohen për marrje rryshfeti. Policia bën me dije se ka arrestuar Adrian Shehun, Kastriot Ruçin dhe shtetasen Feride Kadeshi. Sipas policisë tre per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.683Z

Ahmeti: Pesë persona të Drejtorisë së Kadastrit janë shkarkuar

"Drejtoria e Kadastrit është një prej drejtorive më të rëndësishme në Komunën e Prishtinës dhe një prej drejtorive që në të kaluarën, potencialisht, i ka shkaktuar dëm të madh qytetit të Prishtinës&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.824Z

ILDKP kallëzim penal për 8 zyrtarë të Drejtorisë së Tatimeve

TIRANE- Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave, kallëzon në prokurori 8 zyrtarë të Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve të cilët akuzohen për fshehje të pasurisë. ILDK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.187Z

Topalli pret Drejtorin e Drejtorisë për Evropën në Ministrinë e Jashtme të Hollandës

TIRANË- Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli zhvilloi sot një takim me Drejtorin e Drejtorisë për Evropën në Ministrinë e Jashtme të Hollandës, Jacques Werner dhe zyrtarët që e shoqëronin atë. Ndërsa bëri një panoram&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama