Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajti

Total: 1409
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.677Z

Cili është i superkërkuari Dritan Dajti?

Në 17 nëntor të vitit 2003, në momentin kur në një nga sallat e katit të tretë të gjykatës së rrethit të Tiranës do të niste seanca gjyqësore në ngarkim të të akuzuarit për vrasje Dritan Dajti, ky i fundit nxori një pistoletë dhe gjuajti disa herë në sallën e gjyqit. Me pas z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.682Z

Cili është i superkërkuari Dritan Dajti?

Në 17 nëntor të vitit 2003, në momentin kur në një nga sallat e katit të tretë të gjykatës së rrethit të Tiranës do të niste seanca gjyqësore në ngarkim të të akuzuarit për vrasje Dritan Dajti, ky i fundit nxori një pistoletë dhe gjuajti disa herë në sallën e gjyqit. Me pas z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.193Z

Dritan Dajti Prokuroria me zhduku provat

Autori i masakres se vrasjes se kater policeve ne Durres ka akuzuar dje prokuroret se i kane zhdukur dhe manipuluar provat Autori i vrasjes se kater policeve ne Durres Dritan Dajti ka akuzuar prokurorine se ka zhdukur dhe manipuluar provat. Ne seancen e z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.818Z

Dritan Dajti, maskohej si nënkomisar policie

Njeriu më i kërkuar në Shqipëri, Dritan Dajti, lëvizte lirshëm me dokumente policie. Burimet nga policia dhe prokuroria bëjnë të ditur se Dajti prej kohësh mbante një dokument identifikimi me emrin e Agron Zenelit dhe ishte një nënkomisar policie. Dokumenti është gjetur në çan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.681Z

Dritan Dajti, vret 4 police

Durres- Arrestimi i te shumekerkuarit Dritan Dajti, i ka kushtuar Policise se Shtetit, me shtrenjte nga cfare e mendonte. Kater agjente te vrare, mes te cileve edhe shefi i Sektorit te Operacioneve Speciale dhe nje i vdekur, qe mendohet te jete miku i te arratisurit nga Gjykata e Tiranes me 2003, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.035Z

Dritan Dajti përleshet me gardianin te 313-a

Tiranë Dritan Dajti shfaqet sërish problematik në qeli, ku ndodhet që prej vitit 2009, pas vrasjes së katër punonjësve të Policisë së Shtetit. Në ambientet e paraburgimit të sigurisë së lartë numër 313 ai ka tentuar që të sulmojë një gardian, që kishte shkuar për të kryer një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.892Z

Dritan Dajti vijon me akuzat

Nga kafazi i hekurave të Gjykatës së Krimeve të Rënda aty ku premtoi se do të hapte kutinë e Pandorës  Dritan Dajti ka filluar ta bëjë duke sjellë në vëmendje një nga vrasjet me të bujshme fetare në Shqipëri. Në shenjestrën e akuzave të Dajtit vazhdon të jetë efektivi i polici

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama