Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajti

Total: 1409
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.408Z

Dritan Dajti injoron gjykaten

Dritan Dajti ka bojkotuar seancen e pare te procesit ne ngarkim te tij, ku ai akuzohet per vrasjen e kater policeve. Ne salle kane qene te pranishem vetem dy nga nga bashkepunetoret e tij. Pavaresisht se gjykata kishte derguar fletethirrje per Dajtin ne menyre qe te ishte i pranishem ne g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.708Z

Kush eshte Dritan Dajti?

I shume kerkuari i drejtesise shqiptare Dritan Dajti eshte sjelle nen masa te jashtezakonshme ne spitalin e burgut ne Tirane. TV Koha sjell per shikuesit pamjet ekskluzive te mberritjes se Dajtit ne kete spital, ndersa ende nuk dihet gjendja e tij shendetesore. Dajti u be personazh teper i njohur pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.411Z

Dritan Dajti refuzon Gjykatën

Në fakt, Dajti ka refuzuar të paraqitet në Gjykatën e Krimeve të Rënda, duke mos firmosuar fletëthirrjen e gjykatës, madje ai as nuk ka pranuar të flasë. Anëtarët e trupit gjykues të kryesuar nga Nertona Kosova, kanë vendosur se fletëthirrja për të marrë pjesë në këtë proces is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.677Z

Cili është i superkërkuari Dritan Dajti?

Në 17 nëntor të vitit 2003, në momentin kur në një nga sallat e katit të tretë të gjykatës së rrethit të Tiranës do të niste seanca gjyqësore në ngarkim të të akuzuarit për vrasje Dritan Dajti, ky i fundit nxori një pistoletë dhe gjuajti disa herë në sallën e gjyqit. Me pas z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.682Z

Cili është i superkërkuari Dritan Dajti?

Në 17 nëntor të vitit 2003, në momentin kur në një nga sallat e katit të tretë të gjykatës së rrethit të Tiranës do të niste seanca gjyqësore në ngarkim të të akuzuarit për vrasje Dritan Dajti, ky i fundit nxori një pistoletë dhe gjuajti disa herë në sallën e gjyqit. Me pas z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.193Z

Dritan Dajti Prokuroria me zhduku provat

Autori i masakres se vrasjes se kater policeve ne Durres ka akuzuar dje prokuroret se i kane zhdukur dhe manipuluar provat Autori i vrasjes se kater policeve ne Durres Dritan Dajti ka akuzuar prokurorine se ka zhdukur dhe manipuluar provat. Ne seancen e z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.818Z

Dritan Dajti, maskohej si nënkomisar policie

Njeriu më i kërkuar në Shqipëri, Dritan Dajti, lëvizte lirshëm me dokumente policie. Burimet nga policia dhe prokuroria bëjnë të ditur se Dajti prej kohësh mbante një dokument identifikimi me emrin e Agron Zenelit dhe ishte një nënkomisar policie. Dokumenti është gjetur në çan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama