Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtit

Total: 1292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.033Z

Zhvillohet sot gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Pritet të zhvillohet sot në mesditë seanca gjyqësore ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e katër policëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Deri më tani, procesi gjyqësor ndaj Dritan Dajtit ka vazhduar me ritualin e tij të zakonshëm ku gjyqi shtyhet vazhdimisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.826Z

Burg Dritan Dajtit e Xhaxhit, lirohet Karoli

Gjykata e Krimeve të rënda ka dhënë masën "arrest me burg" për Dritan Dajtin, i cili dyshohet se ka vrarë katër policë gjatë përpjekjes për ta arrestuar. Ai ka mbërritur në Gjykatën e Krimeve të rënda me ambulancën e spitalit dhe i shoqëruar me forca të shumta policie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.158Z

Zbardhen telefonatat e Dritan Dajtit

 Trazhgim SokolajProkuroria administron në dosje të dhënat hetimore për telefonatat e Dritan Dajtit. Kompanitë celulare kanë dorëzuar në Prokurori të dhënat e kërkuara nga grupi i hetimit për tabulatet telefonike, që i përkasin të akuzuarit për vrasjen e katërfishtë të oficer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.089Z

Të afërmit e Dritan Dajtit ankohen në Prokurori

TIRANE-Gruaja e Dritan Dajtit, Dorela Dajti dhe Hasan Dajti, babai i autorit të masakrës se 7 Gushtit në Durrës kanë trokitur sërish dje në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Dorela dhe Hasan Dajti u kanë kërkuar prokuroreve të çështjes të ndërhyjnë për të mundësuar operacionin ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.011Z

Shtyhet gjyqi ndaj Dritan Dajtit, mungonte avokati mbrojtës

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë sërish gjyqin ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e katër policëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Shkak për shtyrjen e seancës është bërë mungesa e avokatit kryesisht për mbrojtjen e Dritan Dajtit, Sokol Mëngjesi Drit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.583Z

Gjykata: Në burg spiuni i Dritan Dajtit

Vendimi Mbetet në burg ish-punonjësi i policisë që dyshohet si bashkëpunëtor i Dritan Dajtit. Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar dje kërkesën e Marenglen Muçës, i cili kërkonte që masa e sigurisë ndaj tij të shuhej, pasi nuk kishte rrezikshmëri shoqërore. Ndaj tij, Prokuroria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.216Z

Prangoset "spiuni" ne polici i Dritan Dajtit

Tirane-Pas afer 4 muaj nga masakra e Durresit, Sherbimi i Kontrollit te Brendshem, ka mundur te zbuloje efektin e policise, i cili dyshohet se ishte informatori i Dritan Dajtit. Pas nje hetimi intensiv te SHKB-se dhe prokurorise, eshte vene dje ne pranga inspektori i zones se plazhit ne Durres, Mari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama