Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtit

Total: 1292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.811Z

Shtyhet serish gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Shtyhet sërish seanca gjyqësore ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e katër policëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Shkak është bërë refuzimi i avokatit të caktuar nga shteti, Lazër Sok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.228Z

Zbulohen "spiunët" e Dritan Dajtit në polici

Gjashtë vitet në arrati e kanë ndihmuar Dritan Dajtin që të ngrejë një grup të mirorganizuar kriminal, në ndihmë të së cilit ishin edhe agjentë të Policisë së Shtetit. Lëvizjet e njeriut më të kërkuar në të gjithë Shqipërinë nga viti 2003-2009 ishin të programuara dhe të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.841Z

Shtyhet sërish gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Mungesa e herpashershme e avokatëve të Dritan Dajtit vijon të mbajë të bllokuar procesin gjyqësor ndaj autorit të masakrës së Durrësit. Trupa gjykuese e krimeve të rënda e cila ka në gjykim çështjen "Dajti", ka k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.033Z

Zhvillohet sot gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Pritet të zhvillohet sot në mesditë seanca gjyqësore ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e katër policëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Deri më tani, procesi gjyqësor ndaj Dritan Dajtit ka vazhduar me ritualin e tij të zakonshëm ku gjyqi shtyhet vazhdimisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.826Z

Burg Dritan Dajtit e Xhaxhit, lirohet Karoli

Gjykata e Krimeve të rënda ka dhënë masën "arrest me burg" për Dritan Dajtin, i cili dyshohet se ka vrarë katër policë gjatë përpjekjes për ta arrestuar. Ai ka mbërritur në Gjykatën e Krimeve të rënda me ambulancën e spitalit dhe i shoqëruar me forca të shumta policie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.158Z

Zbardhen telefonatat e Dritan Dajtit

 Trazhgim SokolajProkuroria administron në dosje të dhënat hetimore për telefonatat e Dritan Dajtit. Kompanitë celulare kanë dorëzuar në Prokurori të dhënat e kërkuara nga grupi i hetimit për tabulatet telefonike, që i përkasin të akuzuarit për vrasjen e katërfishtë të oficer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.089Z

Të afërmit e Dritan Dajtit ankohen në Prokurori

TIRANE-Gruaja e Dritan Dajtit, Dorela Dajti dhe Hasan Dajti, babai i autorit të masakrës se 7 Gushtit në Durrës kanë trokitur sërish dje në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Dorela dhe Hasan Dajti u kanë kërkuar prokuroreve të çështjes të ndërhyjnë për të mundësuar operacionin ki

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama