Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Minxolli

Total: 659
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.066Z

Lirohet Dritan Minxolli ne prag lirimi Pinari dhe Delijorgji

Kolegji Penal Per te pandehurin kane skaduar afatet e paraburgimit llogaritja nga dita kur dosja mberriti ne Gjykaten e Larte Te cilesuarit si shkaktare te tragjedise se Gerdecit drejt lirise. I pari qe le qelite e paraburgimit dhe akomodohet ne banesen e tij eshte ish-drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.298Z

Gërdeci, Minxolli: Mediu urdhëroi ndërtimin e fabrikës

“Objekti u hap me urdhrin nr. 550 të ish-ministrit të Mbrojtjes” Urdhri për ndërtimin e fabrikës së Gërdecit u dha nga ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Kështu deklaroi ish-drejtori i fabrikës së demontimit në Gërdec, Dritan Minxolli. Sipas tij, fabrika është hapur me urd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.444Z

Delijorgji, Pinari, Minxolli: “Duam gjykim të shkurtuar”

Autori i Lajmit: Ornela ManjaniTre të pandehurit kryesorë, të cilësuar si përgjegjës për tragjedinë e ndodhur më 15 mars 2008 në Gërdec, kërkojnë gjykim të shkurtuar. Seanca është zhvilluar me dyer të mbyllura në ambientet e Gjykatës së Tiranës. Mihal Delijorgji, Ylli Pinari dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.491Z

Gerdeci, Minxolli: Fabrika s'u inspektua kurrë për sigurinë

TIRANE- Seanca per tragjedine e Gerdecit ka vijuar sot ne Gjykaten e Shkalles se Pare ne Tirane me dy deshmi te rendesishme.E para ka deshmuar Zamira Durda e cila humbi ne tragjedine e rende te 15 marsit djalin e saj 6 vjecar Edison Durda se dhe babain e kunaten.Duke dhene detaje te dhimbshme nga mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.432Z

Mosarrestimi i Patrik Henrit Minxolli akuzon Prokurorine

05/10/2010I pandehuri e quan amerikanin si lepurin qe fshihet ne keshtjellen e Prokurorise Pinari Skam favorizuar SAC Henri me bezdiste cdo dite ne telefon TIRANE- Amerikani i kompanise SAC Patrik Henry eshte cilesuar nga i pandehuri Dritan Minxolli si lepuri qe ideoi dhe ndertoi punishten e demonti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.693Z

Gërdeci, 3 muaj ulje dënimi për Ngjecin, në burg vetëm Minxolli

Të tjera rreth shkrimit Ulja e dënimit në Apel shpëton Delijorgjin nga burgu Ylli Pinari u lirua në Mars të 2014 Nëntor 2013/ Minxolli në gjykatë: Më ulni dënimin, sillem mirë TIRANE –Një tjetër nga të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.978Z

Gërdeci, në seancë të pranishëm Pinari e Minxolli

Zhvillohet seanca e radhës për tragjedinë e Gërdecit. Të pranishëm në seancë janë dy prej të pandehurve, ish-drejtori i MEICO, Ylli Pinari dhe ish-drejtori Teknik i fabrikës, Dritan Minxolli. Të pandehurit pritet të dëshmojnë në seancë. Në një nga dëshmitë e tij, Pinari k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama