Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Prifti

Total: 5354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.452Z

Videoja, Dritan Prifti shkon në Prokurori

Deputeti dhe ish-ministri i ekonomisë Dritan Prifti është thirrur në prokurorinë e Tiranës në lidhje me videon e publikuar dy ditë më parë në media ku zëvendëskryeministri Ilir Meta shfaqej në një dialog me të për d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.344Z

Prokuroria: Dritan Prifti të gjykohet për korrupsion

Dritan Prifti TIRANE – Gjykata e Lartë do të shprehet të enjten në lidhje me vijimin e gjykimit kundër ish-ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti dhe ish-zëvendësit të tij, Leonard Beqiraj, të akuzuar për “korrupsion”. Në seancën e djeshme, përfaqësuesi i Prokuroris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.825Z

Dritan Prifti iken nga LSI

Kishte deklaruar se nuk do te largohej kurre nga LSI por ne politike kurre mos thuaj kurre eshte nje shprehje qe ka atribut te jete e vertete. Po aq sa eshte e vertete se me ne fund Dritan Prifti eshte larguar nga LSI. Kjo mesohet nga nje leter e gjate e tij qe mban daten 12 tetor pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.907Z

Prokuroria heton lejet e dhena nga Dritan Prifti

pProkuroria e Pergjithshme ka hapur hetimet lidhur me lejet e dhena nga ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti Prokuroria do te hetoje lejet e dhena nga Dritan Prifti qe sollen perplasje Bulqize mes dy firmave privatep p classMsoNormalMesohet se rihapja e ketyre hetimeve u be pas ankeses se nje sub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.522Z

Dritan Prifti mbyll kinemanë: Nuk ka më filma me përgjime

Tiranë- Deputeti Dritan Prifti ka vendosur ti japë fund telenovelës së videokasetave, duke deklaruar se nuk do të bëjë më publikime të tilla. Në një intervistë për gazetën Shqip, Dritan Prifti thotë se do ta mbyllë këtë serial pasi askush nuk fitoi prej tyre. Unë testova sistemin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.500Z

Kodheli: Dritan Prifti, përgjegjësi për përmbytjet,

PS ka reaguar sot pas deklaratës së kreut të qeverisë Beirsha i cili vlerëosi punën e bërë nga ministri Prifti për menaxhimin e situatës si pasojë e përmbytjeve. Deputetja Mimi Kodheli tha se Berisha përgëzoi dje përgjegjësin e katastrofës në veri. "Sali Berisha përgëzonte dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.667Z

Dritan Prifti: Mandati im, “pro” Berishës.

Deputeti i LSI-së për Fierin zoti Dritan Prifti ka deklaruar dje gjatë emisionit televiziv “Opinion” se mandati i tij do të shkojë në favor të Sali Berishës dhe jo Edi Ramës nëse diskutohet mandatimi i qeverisë së re. Shkaku sipas tij ka qenë vjedhja e votës që është b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama