Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Prifti

Total: 5354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.534Z

Dritan Prifti në Prokurori

Deputeti Dritan Prifti, tashme pa imunitet, dëshmon për më shume se 60 minuta në prokurorinë e përgjithshme. Edhe pse pas seancës së pyetjeve nuk ka dhëne asnjë prononcim për mediat, i kontaktuar nga Vizion Plus Prifti ka pohuar se prokuroria vazhdon hetimet në lidhje me 2 videot e korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.349Z

PS padi ndaj ministrit Dritan Prifti

Partia Socialiste ka ngritur padi penale ndaj ministrit të ekonomisë, tregtisë dhe energjitikës Dritan Prifti pas deklaratave të këtij të fundit në Kuvend kundër kreut socialist Rama. Sipas PS-së ministri Prifti duhet të provojë të gjitha ato që tha për kryetarin Rama në seancën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.571Z

LSI shkarkon ministrin Dritan Prifti

LSI ndryshon qeverine iken Dritan Prifti Ilir Meta le diplomacine dhe behet minister i Ekonomise. Edmond Haxhinasto kreu i Ministrise se Jashtme. Kryesia e LSI miratoi unanimisht shkarkimin e Priftit pas akuzave per korrupsion TIRAN - Levizja Socialiste per Integrim ka larguar dje Dritan Priftin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.220Z

Dritan Prifti Nuk terhiqem

brbrPas daljes se disa fotove intime te Dritan Priftit te cilat Vizion Plus ka vendosur te mos i publikoje per arsye etike ka ardhur edhe reagimi i ish-ministrit Ne nje postim ne FB Prifti shprehet se tashme radhen e ka serish ai Sipas ish-ministrit fotot jane shantazh qe i behet per te terhequr a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.792Z

Dritan Prifti del si i pavarur në Fier

Gazeta ShqipKQZ-ja do ta shqyrtojë të hënën dokumentacionin e tij Dalin emrat e parë të deputetëve aktualë që do të kandidojnë si të pavarur në zgjedhjet e 23 qershorit. Ish-deputeti i LSI-së, Dritan Prifti, mësohet se ka depozituar kërkesën për të kandiduar si i pavarur. KQZ-ja b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.791Z

Dritan Prifti sërish në Prokurori

Ish ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti është paraqitur për herë të dytë në prokurorinë e Tiranës pas publikimit të videos mes tij dhe Metës.   Deputeti Dritan Prifti është paraqitur sot në prokurinë e Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.204Z

Dritan Prifti takim me biznesin

Ministri i ri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Dritan Prifti, takimin e parë në këtë funksion e ka kryer me përfaqësues të Dhomës Amerikane të Tregtisë. Hapja e Bursës së Tiranës dhe kthimi i Albinvestit, si një sportel me një ndalesë për investitorët e huaj, janë disa n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama