Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Prifti

Total: 5354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.571Z

LSI shkarkon ministrin Dritan Prifti

LSI ndryshon qeverine iken Dritan Prifti Ilir Meta le diplomacine dhe behet minister i Ekonomise. Edmond Haxhinasto kreu i Ministrise se Jashtme. Kryesia e LSI miratoi unanimisht shkarkimin e Priftit pas akuzave per korrupsion TIRAN - Levizja Socialiste per Integrim ka larguar dje Dritan Priftin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.220Z

Dritan Prifti Nuk terhiqem

brbrPas daljes se disa fotove intime te Dritan Priftit te cilat Vizion Plus ka vendosur te mos i publikoje per arsye etike ka ardhur edhe reagimi i ish-ministrit Ne nje postim ne FB Prifti shprehet se tashme radhen e ka serish ai Sipas ish-ministrit fotot jane shantazh qe i behet per te terhequr a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.792Z

Dritan Prifti del si i pavarur në Fier

Gazeta ShqipKQZ-ja do ta shqyrtojë të hënën dokumentacionin e tij Dalin emrat e parë të deputetëve aktualë që do të kandidojnë si të pavarur në zgjedhjet e 23 qershorit. Ish-deputeti i LSI-së, Dritan Prifti, mësohet se ka depozituar kërkesën për të kandiduar si i pavarur. KQZ-ja b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.791Z

Dritan Prifti sërish në Prokurori

Ish ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti është paraqitur për herë të dytë në prokurorinë e Tiranës pas publikimit të videos mes tij dhe Metës.   Deputeti Dritan Prifti është paraqitur sot në prokurinë e Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.204Z

Dritan Prifti takim me biznesin

Ministri i ri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Dritan Prifti, takimin e parë në këtë funksion e ka kryer me përfaqësues të Dhomës Amerikane të Tregtisë. Hapja e Bursës së Tiranës dhe kthimi i Albinvestit, si një sportel me një ndalesë për investitorët e huaj, janë disa n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.452Z

Videoja, Dritan Prifti shkon në Prokurori

Deputeti dhe ish-ministri i ekonomisë Dritan Prifti është thirrur në prokurorinë e Tiranës në lidhje me videon e publikuar dy ditë më parë në media ku zëvendëskryeministri Ilir Meta shfaqej në një dialog me të për d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.344Z

Prokuroria: Dritan Prifti të gjykohet për korrupsion

Dritan Prifti TIRANE – Gjykata e Lartë do të shprehet të enjten në lidhje me vijimin e gjykimit kundër ish-ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti dhe ish-zëvendësit të tij, Leonard Beqiraj, të akuzuar për “korrupsion”. Në seancën e djeshme, përfaqësuesi i Prokuroris

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama