Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Prifti

Total: 5354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.792Z

Dritan Prifti del si i pavarur në Fier

Gazeta ShqipKQZ-ja do ta shqyrtojë të hënën dokumentacionin e tij Dalin emrat e parë të deputetëve aktualë që do të kandidojnë si të pavarur në zgjedhjet e 23 qershorit. Ish-deputeti i LSI-së, Dritan Prifti, mësohet se ka depozituar kërkesën për të kandiduar si i pavarur. KQZ-ja b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.791Z

Dritan Prifti sërish në Prokurori

Ish ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti është paraqitur për herë të dytë në prokurorinë e Tiranës pas publikimit të videos mes tij dhe Metës.   Deputeti Dritan Prifti është paraqitur sot në prokurinë e Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.204Z

Dritan Prifti takim me biznesin

Ministri i ri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Dritan Prifti, takimin e parë në këtë funksion e ka kryer me përfaqësues të Dhomës Amerikane të Tregtisë. Hapja e Bursës së Tiranës dhe kthimi i Albinvestit, si një sportel me një ndalesë për investitorët e huaj, janë disa n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.452Z

Videoja, Dritan Prifti shkon në Prokurori

Deputeti dhe ish-ministri i ekonomisë Dritan Prifti është thirrur në prokurorinë e Tiranës në lidhje me videon e publikuar dy ditë më parë në media ku zëvendëskryeministri Ilir Meta shfaqej në një dialog me të për d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.344Z

Prokuroria: Dritan Prifti të gjykohet për korrupsion

Dritan Prifti TIRANE – Gjykata e Lartë do të shprehet të enjten në lidhje me vijimin e gjykimit kundër ish-ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti dhe ish-zëvendësit të tij, Leonard Beqiraj, të akuzuar për “korrupsion”. Në seancën e djeshme, përfaqësuesi i Prokuroris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.825Z

Dritan Prifti iken nga LSI

Kishte deklaruar se nuk do te largohej kurre nga LSI por ne politike kurre mos thuaj kurre eshte nje shprehje qe ka atribut te jete e vertete. Po aq sa eshte e vertete se me ne fund Dritan Prifti eshte larguar nga LSI. Kjo mesohet nga nje leter e gjate e tij qe mban daten 12 tetor pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.907Z

Prokuroria heton lejet e dhena nga Dritan Prifti

pProkuroria e Pergjithshme ka hapur hetimet lidhur me lejet e dhena nga ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti Prokuroria do te hetoje lejet e dhena nga Dritan Prifti qe sollen perplasje Bulqize mes dy firmave privatep p classMsoNormalMesohet se rihapja e ketyre hetimeve u be pas ankeses se nje sub

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama