Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.289Z

Dritan Prifti i bashkohet opozites

Ish- ministri i Ekonomise Dritan Prifti nga sot i eshte bashkuar zyrtarisht tryezes se Opozites se Bashkuar me ftese te ketyre te fundit. Ne tryezen e sotme te opozites ku u diskutua mbi situaten politike ne vend merrte pjese dhe ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti. Nderkohe kreu i PSV91 ne nje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.010Z

Sot zhvillohet gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të zhvillojë sot procesin gjyqësor ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e katër policëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Në seancën e kaluar, Gjykata caktoi Sokol Ngjecin si avokat kryesisht për mbrojtjen e Dritan Dajtit. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.171Z

Dritan Leli, peshkaqeni i Vlorës

Historiku i ngritjes së Dritan Lelit, nga tregtar i pezulluar ilaçesh, deri tek oborri i Edi Ramës, me monopolin e disa ilaçeve të importit dhe me skemat e shëmtuara të tregtimit të silikonit E gjithë Vlora është çuditur me përzgjedhjen e Dritan Lelit si kandidat i përzgjedhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.465Z

Tetove rruga Dritan Hoxha

Me një ceremoni solemne të organizuar nga Komuna e Tetovës të premten një rrugë në Tetovë do të emërohet me emrin e presidentit të ndjerë të Top Medias, Dritan Hoxha. Kjo ngjarje do të ndiqet nga shumë tetovar&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.118Z

Dritan Dajti: Trupi gjykues, i njëanshëm

Gazeta ShqipDritan Dajti ka kërkuar përjashtimin e trupës gjyqësore në procesin penal ku ai gjykohet për vrasjen e katër oficerëve të policisë, por kërkesa e tij është hedhur poshtë. Në seancën e zhvilluar nën masa të shtuara sigurie, Dajti e konsideroi trupën gjyqësore të paaft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.367Z

Kryebashkiaku Veliaj përuron rrugën Dritan Hoxha

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka përuruar sot rrugën Dritan Hoxha. Ai ka zgjedhur të pedalojë me biçikletë, së bashku me një grup të rinjsh, duke përshkruar të gjithë korsinë e dedikuar për ta. Kryebashkiaku Veliaj tha se rruga Dritan Hoxha është me 6 korsi, nga t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.459Z

Belgjikë, arratiset nga burgu Dritan Rexhepi

BELGJIKE- Mediat belge raportojnë për arratisje nga burgu të shtetasit shqiptar, Dritan Rexhepi, 31- vjeç, një prej personave më të kërkuar në Shqipëri, për vrasjen e dy efektivave të policisë, ndërsa në Itali për trafik ndërkombëtar droge. Sipas mediave belge, Rexhepi ka ikur me n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama