Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.293Z

Fotot intime, reagon Prifti: Histori e ndodhur para 5 vitesh

Fotot intime të ish-ministrit të Energjetikës, Dritan Prifti, i përkasin një historie të ndodhur pesë vite më parë. Prifti reagoi pas publikimit të fotografive, ku shfaqet në skena intime me një femër. Fotot janë shkëputur nga ajo që u quajt "video-skandali Prifti", për të cilat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.770Z

Ylli: Në 2015 u futën në skemën e sigurimeve 100 mijë punonjës

Drejtori i Përgjithshëm i Inspektoriatit te Punës, Dritan Ylli inspektoi një prej kantiereve te ndërtimit në Tiranë. Ai tha se gjatë vitit që kaloi janë nxjerrë nga puna në të zezë mbi 100 mijë punonjës, ndërsa numri i aksidenteve në punë me pasojë humbjen e jetës ra me 30% . 10

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.365Z

Itali, burgim të përjetshëm peshkatarit shqiptar për vrasje të dyfishtë

Një shqiptar është dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje të dyfishtë. Ky është vendimi i marrë nga Gjykata e Bolonjës ndaj shqiptarit Sadik Dine, i cili është shpallur fajtor për vrasjen e italianëve Silvio Mannina dhe Lidia Nusdorfi. Gjykata e Apelit ka anuluar vendimin e Gjyk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.557Z

Tiranë, 21 vjeçari u plagos sapo doli nga banesa, por u arrestua bashkë me të atin

Policia e Tiranës ka zbardhur plagosjen e 21-vjeçarit mbrëmjen e djeshme. Blutë e kryeqytetit sqarojnë se nga veprimet hetimore dhe nga deklarimet e Dritan Gjeldiut, ai është qëlluar me armë sapo kishte dalë nga banesa. Nga veprimet e para hetimore dhe deklarimi i të dëmtuarit ka rezultu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.973Z

"Nuk ju lidh më asgjë me ato që shkatërruan bujqësinë dhe prodhimet tuaja"

30/05/2005  Meta prezanton Dritan Priftin në Libofshë Lëvizja Socialiste për Integrim, zhvilloi një miting madhështor në Libofshë të Fierit, ku morën pjesë mijëra banorë të kësaj zone. Në këtë takim mori pjesë edhe Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, i cili prezantoi Nënkry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.722Z

Dajti gjunjëzon sërisht gjykatën, dështon seanca: Po abuzoni me mua

Tiranë- Seanca gjyqësore ndaj të akuzuarit të drejtësisë shqiptare Dritan Dajti është shtyrë sërish sepse mungonin dy avokatët që mund të përfaqësonin çështjen. Sakaq vetë i akuzuari Dritan Dajti tha se gjyqtarët e çështjes po abuzojnë me procesin ndaj tij. Sakaq dje odisenë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.040Z

Ylli: Informaliteti ende problem

840 subjekte në vendin tonë punojnë në kushte informale e të paliçensuara, ndërkohë që 1400 punonjës nuk janë të siguruar. Në një konferencë për mediat kreu i Inspektoriatit Shtetëror të Punës, Dritan Ylli, bëri me dije se bizneset ku janë konstatuar më së shumti shkelje ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama