Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.118Z

Dritan Dajti: Trupi gjykues, i njëanshëm

Gazeta ShqipDritan Dajti ka kërkuar përjashtimin e trupës gjyqësore në procesin penal ku ai gjykohet për vrasjen e katër oficerëve të policisë, por kërkesa e tij është hedhur poshtë. Në seancën e zhvilluar nën masa të shtuara sigurie, Dajti e konsideroi trupën gjyqësore të paaft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.367Z

Kryebashkiaku Veliaj përuron rrugën Dritan Hoxha

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka përuruar sot rrugën Dritan Hoxha. Ai ka zgjedhur të pedalojë me biçikletë, së bashku me një grup të rinjsh, duke përshkruar të gjithë korsinë e dedikuar për ta. Kryebashkiaku Veliaj tha se rruga Dritan Hoxha është me 6 korsi, nga t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.459Z

Belgjikë, arratiset nga burgu Dritan Rexhepi

BELGJIKE- Mediat belge raportojnë për arratisje nga burgu të shtetasit shqiptar, Dritan Rexhepi, 31- vjeç, një prej personave më të kërkuar në Shqipëri, për vrasjen e dy efektivave të policisë, ndërsa në Itali për trafik ndërkombëtar droge. Sipas mediave belge, Rexhepi ka ikur me n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.174Z

Vlora nderon Dritan Hoxhen

“Unë kam një vizion për Shqipërinë, për të ardhmen e saj dhe mundohem ta pasqyroj atë në televizionin "Top Channel”. Dritan Hoxha, korrik 2007; themelues i Top Media. Ky vizion, i kthyer në bindje dhe më pas realitet,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.050Z

Dritan Prifti duhet të flasë përsëri!

Share Skandali i sekserit italian të Ilir Metës, i cili po trondit Italinë, duhet të ketë në Shqipëri një dëshmitarë okular. Ai duhet të jetë ish- Ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti. Koha kur Meta ka takuar Lavitolën në Romë dhe pazaret e bëra me të përko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.973Z

Gjykata: Dritan Dajti në spital

 Armand BajramiDritan Dajti, ekzekutori i katër punonjësve të policisë, gjatë operacionit për arrestimin e tij në 7 gusht 2009 në Durrës, do të qëndrojë në Spitalin e Burgut. Gjykata për Krimet e Rënda vendosi paraditen e shtunës, referuar gjendjes shëndetësore të Dajtit, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.764Z

Dritan Dajti kercenon Gjykaten

Në seancën e 228-të, i pandehuri Dritan Dajti i ka lënë mënjanë nënkuptimet dhe u foli në mënyrë të drejtperdrejtë gjyqtarëve që po e gjykojnë për gati katër vjet, por që ende s'po gjejnë një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama