Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.784Z

Dritan Dajti kryen ndërhyrjen kirurgjikale

Nën masa të rrepta sigurie, Dritan Dajti është shoqëruar rreth orës 14:00 në spitalin ushtarak të Tiranës, ku i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale nga mjekët e këtij institucioni. Drejtori i Spitalit të Burgut, Ylber Vata konfirmon për "Ora News" se të shumëkërkuarit të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.574Z

Enigmat e Dritan Dajtit

Dyshimet se persona te caktuar ne policine shqiptare kane patur dijeni per adresat ku qarkullonte Dritan Dajti pergjate gjashte viteve ne arrati, zgjerojne rrethin e enigmave per te cilat do duhet kohe te hidhet drite. Sherbimi i Kontrollit te Brendshem po verifikon mjaft informacione dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.404Z

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani, i akuzuar per shpërdorim detyre, duket se ka gjetur strehim ne nje kamp refugjatesh ne Zvicër. Burime te Vizion Plus, kane bere me dije se ai i është bashkuar bashkëshortes dhe tre vajzave qe ndodheshin me pare ne kete shtetet, ndërsa ende nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.851Z

Dritan Dajti "kërcënon" prokurorin

TIRANE – “Ta tregoj unë ty, se çfarë do të të bëj... të shohim si do vejë puna...". Dritan Dajti nuk kursen kërcënimet në drejtim të prokurorit të çështjes Eugen Beçi. I akuzuari si autor i masakrës së 7 gushtit 2009 në Durrës, ku ekzekutoi katër oficerë të skuadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.625Z

Tirana nderon Dritan Hoxhen

Me mijera miq, dashamires dhe bashkepunetore kane kthyer te dielen ne nje dite pelegrinazhi ne varrezat e Sharres, ne periferine perendimore te Tiranes. Vendi ku prehet Dritan Hoxha themeluesi dhe babai i Top Channel dhe Top Medias, nje vit nga ndarja e tij e parakohshme, ka perjetuar ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.100Z

Dritan Dajti vizitohet nga bashkëshortja

Është njeriu i parë që pas arrestimit ka arritur që të takojë në dhomën e spitalit të Burgut të shumëkërkuarin e drejtësisë Dritan Dajtin. Me një leje të posaçme nga Prokuroria për Krime të Rënda, ditën e mërkurë bashkëshorja ka arritur të takojë Dajtin. Burime n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.865Z

Dritan Priftit i hiqet imuniteti

Me 119 vota pro dhe 3 kundër parlamenti ka votuar për heqjen e imunitetit të deputetit Dritan Prifti duke I hapur rrugë prokurorisë për të hetuar rreth akuzës së ngritur ndaj tij për korrupsion pasiv. Deputeti Dritan Prifti nuk ishte i pranishëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama