Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.625Z

Tirana nderon Dritan Hoxhen

Me mijera miq, dashamires dhe bashkepunetore kane kthyer te dielen ne nje dite pelegrinazhi ne varrezat e Sharres, ne periferine perendimore te Tiranes. Vendi ku prehet Dritan Hoxha themeluesi dhe babai i Top Channel dhe Top Medias, nje vit nga ndarja e tij e parakohshme, ka perjetuar ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.100Z

Dritan Dajti vizitohet nga bashkëshortja

Është njeriu i parë që pas arrestimit ka arritur që të takojë në dhomën e spitalit të Burgut të shumëkërkuarin e drejtësisë Dritan Dajtin. Me një leje të posaçme nga Prokuroria për Krime të Rënda, ditën e mërkurë bashkëshorja ka arritur të takojë Dajtin. Burime n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.865Z

Dritan Priftit i hiqet imuniteti

Me 119 vota pro dhe 3 kundër parlamenti ka votuar për heqjen e imunitetit të deputetit Dritan Prifti duke I hapur rrugë prokurorisë për të hetuar rreth akuzës së ngritur ndaj tij për korrupsion pasiv. Deputeti Dritan Prifti nuk ishte i pranishëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.289Z

Dritan Prifti i bashkohet opozites

Ish- ministri i Ekonomise Dritan Prifti nga sot i eshte bashkuar zyrtarisht tryezes se Opozites se Bashkuar me ftese te ketyre te fundit. Ne tryezen e sotme te opozites ku u diskutua mbi situaten politike ne vend merrte pjese dhe ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti. Nderkohe kreu i PSV91 ne nje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.010Z

Sot zhvillohet gjyqi ndaj Dritan Dajtit

Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të zhvillojë sot procesin gjyqësor ndaj Dritan Dajtit, të akuzuarit për vrasjen e katër policëve të skuadrës speciale operacionale në vitin 2009. Në seancën e kaluar, Gjykata caktoi Sokol Ngjecin si avokat kryesisht për mbrojtjen e Dritan Dajtit. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.171Z

Dritan Leli, peshkaqeni i Vlorës

Historiku i ngritjes së Dritan Lelit, nga tregtar i pezulluar ilaçesh, deri tek oborri i Edi Ramës, me monopolin e disa ilaçeve të importit dhe me skemat e shëmtuara të tregtimit të silikonit E gjithë Vlora është çuditur me përzgjedhjen e Dritan Lelit si kandidat i përzgjedhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.465Z

Tetove rruga Dritan Hoxha

Me një ceremoni solemne të organizuar nga Komuna e Tetovës të premten një rrugë në Tetovë do të emërohet me emrin e presidentit të ndjerë të Top Medias, Dritan Hoxha. Kjo ngjarje do të ndiqet nga shumë tetovar&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama