Rezultate te kerkimit per termin: +Druri

Total: 3349
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.790Z

Anijet gjermane shpëtojnë 200 emigrantë në një varkë druri

Një anije kërkim-shpëtimi e ushtrisë gjermane arriti të shpëtojë mbi 200 emigrantë, që udhëtonin ilegalisht me një varkë druri. Vetëm një ditë pas fillimit të patrullave mes brigjeve libiane dhe atyre italiane, marina gjermane u sinjalizua përmes një thirrje emergjence nga shërbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.036Z

Fushë-Prezë, përfshihet në flakë një punishte druri

FUSHË-PREZË- Një punishte druri është përfshirë në flakë rreth orës 16:25 të ditës së sotme në Fushë-Prezë. Shkaqet e rënies së flakëve ende nuk dihen.Policia ka mbëritur në vendngjarje, ndërkohë edhe dy makina zjarrfikëse janë nisur nga Kamza për të shuar flakët.(a.n/Bal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.478Z

Shtepizat prej druri fshati i festave brenda metropolit

Mire se vini me muzike country amp rock and roll ne sfond Ne tregtim mallra kryesisht shqiptare Nje destinacion i ri i shtohet Tiranes ku ndryshe nga tjeterkund mund te frekuentohet nga te gjithe. Rruga Murat Toptani kete vit sjell atmosferen e festave te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.425Z

Prodhohet këmisha me fibra druri

Romë, 9 tetor 2011, NOA- Janë ekologjikisht korrekte, këmishat e reja të cilat përbëhen me fibra druri. Quhen Shearth dhe ishte shërbimi italian mypersonaldresser.it che, i cili sugjeron emrin dhe jep pamje nga garderoba online me shenjën The Heritage. Thuh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.018Z

Anglia ndërton stadiumin e parë prej druri

I pari stadium në histori që do të ndërtohet thuajse krejtësisht nga druri është në Angli. Forest Green Rovers, që luan në kategorinë e pestë, do të jetë ekipi që sjell këtë risi në futboll. Projekti u realizua nga studio e arkitektëve Zaha Adid, që fitoi konkursin e realizuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.115Z

Druri më i shëmtuar në botë

Se natyra di të krijojë edhe vepra të shëmtuara, tregon më së miri shembulli i një peme ahu, e cila gjendet në shtëpinë e pleqve në Sufolk (Angli). Drurin e ahut me pamje të pazakontë, i cili duket si fytyra e një personi me nofull të deformuar, dhëmbë të thyer dhe sy të theks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.529Z

E rrahë gruan me shkop druri

Një femër ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshjeje verbale që kishte pasur me bashkëshortin e saj, ai e kishte sulmuar fizikisht atë duke e goditur me një shkop druri.  Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Mbretëresha Teu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama