Rezultate te kerkimit per termin: +Druri

Total: 3349
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.137Z

Mbi 2,000 migrantë shpëtohen në brigjet e Libisë

Mbi 2,000 migrantë janë shpëtuar nga varkat prej druri në brigjet e Libisë. Marinat italiane, gjermane dhe irlandeze kanë marrë pjesë në operacionin e shpëtimit. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Numri i migrantëve që b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.857Z

Kapen autorët e rrahjes në Qafë të Duhlës

Në datën 13 korrik të këtij viti, në Qafë të Duhlës, dy të dyshuar patën rrahur me shkopinj druri dy viktima, pas një zënke që kishin pasur në mes vete, të cilëve u kishin shkaktuar lëndime të rënda trupor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.318Z

Turqi: Akuza ndaj 3 personave përtragjedinë në minierën e Somas

TURQI - Autoritetet turke kanë ngritur akuza kundër tre personave dhe kanë ndaluar 22 të tjerë në kuadër të një hetimi që ka filluar lidhur me tragjedinë që ndodhi të martën e kaluar në një minierë të perë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.256Z

Skandali, trafik municionesh në Gërdec

Çmontimi i municioneve në Gërdec, për të mbuluar tregtinë ilegale të fishekëve. Të gjitha dëshmitë e punëtorëve Punëtorët: Paketonim fishekë në arka të vogla. Trailera me targa të huaja i merrnin në mbrëmje Djaloshi që nuk i ka mbushur të 14-at, Arif Celami, nuk ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.852Z

Soba druri dhe izolim të ndërtesës, për familjet e shpërngulura nga Bregu i Lumit

Në kushtet e temperaturave të ulëta, Bashkia e Tiranës ka marrë masa mbi krijimin e kushteve normale për familjet e shpërngulura në Tufinë për shkak të përmbytjeve nga reshjet e dendura të shiut. Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimit Social në Bashkinë e Tiranës, Besjona Deda, tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.190Z

Depresioni, 43- vjeçari vetëvaret në shtëpinë e vjehrrit

Pogradec, Perlat Panaskuari i kishte kërkuar fëmijëve të shkonin me të në Berat, por ata kishin zgjedhur gjyshërit POGRADEC- Depresioni i shkaktuar nga mungesa e fëmijëve ka shtyrë një 43- vjeçar nga Berati që të vrasë veten në shtëpinë e vjehrrit të tij në Pogradec. Ngjar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama