Rezultate te kerkimit per termin: +Duke

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Tre të mitur kapen duke vjedhur banesën e një shtetasi

Dibr Tre t mitur jan kapur dje duke vjedhur banesn e nj shtetasi. Ngjarja ka ndodhur n fshatin Rrenz t Komuns Fush-Alie, Rrethi i Dibrs. Burime nga policia bjn me dije pr “Shqip” se rreth ors 16:30 t s hns, n baz t informacioneve t marra n rrug operative, u konstatua se tre t mitur dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.364Z

Avancon zjarri, flakët po përhapen me shpejtësi duke rrezikuar banesat

Përkeqësohet situata nga zjarri i nisur që prej mesditës në zonën pyjore në afërsi të Kishës së Laçit. Flakët kanë depërtuar thellë në lagjen Sanxhak, duke iu afruar dhe banesave. Më herët forca të ushtrisë dhe tre ekipe zjarrëfikëse ndërhynë për të vënë në kontroll fla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.898Z

Tiranë, arrestohen 2 ndërtues, morën 135 mijë euro duke mashtruar qytetarin

Policia ka ndaluar dy ndërtues, pasi akuzohen se kanë mashtruar një qytetar duke i marrë 135 mijë euro. Operacioni i koduar Fundi i bulevardit, vuri në pranga: Bahri Alla 42 vjeç, banues në Paskuqan, Kamzë (ndërtues); Fatmir Kurti 53 vjeç, banues në Paskuqan, Kamzëz (ndërtues). Ata ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.090Z

Berisha mashtron sërish shqiptarët për çështjen çame duke akuzuar mediat

Kryeministri Berisha ka mashtruar sërish për çështjen çame, duke deklaruar se ka biseduar me kryeministrin grek për këtë çështje. Kreu i qeverisë në këtë drejtim ka akuzuar mediat, të cilat sipas tij vrapuan të thonë se Berisha nuk e diskutoi problemin. Gjatë një konference për s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.062Z

Kukes mbytet nje djale i ri duke u lare ne lume

Foto arkiv Kukes 5 gusht 2016 NOAal- Nje djale i ri ka humbur jeten ne Kukes teksa ka qene duke u lare ne lumebr br Gjate dites se djeshme ne lumin Drini i Zi ne fshatin Ujmisht dyshohet se duke u lare eshte mbytur aksidentalisht ku e ka marre rrjedhja e lumit RS 21 vjec banues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.510Z

PD akuza Ramës: Mashtrove shqiptarët duke deformuar fjalët e zyrtarëve europianë

Partia Demokratike akuzon Kryeministrin Edi Rama se ka deformuar deklaratat e Kryetarit të Grupit Parlamentar të PPE Weber. “Abuzimi dhe mashtrimi publik si tipar i Edi Ramës, u shfaq edhe me përpjekjen e tij për të deformuar deklaratat e kryetarit të PPE,  zotit Weber. Një akt ska

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.658Z

Kufje që karikojnë telefonin e tabletat duke përdorur energji diellore (VIDEO)

Një palë kufje të reja janë vendosur për të bërë më të gjatë jetën e baterisë frustruese të telefonave dhe tabletave duke e dyfishuar atë me një mënyrë. Duke u karikuar me eneergji diellore. Kufjet OnBeat kanë një qelizë fleksibël diellore ndërtuar në shirit dekorativ e cila

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama