Rezultate te kerkimit per termin: +Duke

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.508Z

Meta Nuk ka progres duke shkulur por duke mbjelle

0 brbr brbrKryetari i Kuvendit Ilir Meta morri pjese ne Panairin Agro-Ushqimor te zhvilluar te shtunen ne qytetin e orovodesbrbr brbrGjate fjales se tij Meta garantoi mbeshtetje per ata qe duan te merren me blektori pasi edhe orientimin drejt produketeve bio e sheh si celesin e rritjes ekonomikebrb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.160Z

Duke bërë letrat

Share Nga Mero Baze Sali Berisha nuk është një kryeministër që investohet kot. Njoftimi i dy ditëve më parë kur ai priti dy shqiptarë emigrantë në SHBA, njëri prej të cilëve me mbiemrin Frangaj, si përfaqësues të një kompanie që do të investonte miliarda n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.253Z

Haradinaj: Opozita feston duke protestuar e qeveria duke mashtruar

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, sot në tubimet me struktura dhe aktivistë në Ferizaj dhe në Gjilan, ka përsëritur domosdonë e kundërshtimit qytetar të qeverisjes së keqe në vend. Ai ka thënë se dallimi në këtë 17 shkurt, është se opozita feston

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.731Z

Banorët duke festuar

03/05/10 21:48 Banorët qëndrojnë të gjithë në kopësht. Disa merren me përgatitjen e kukurecit në zgarë, e ndër to është dhe Jona, e Klodi shkon ti qëndrojë afër e i thotë se mezi po pret që të bëhet gati e të hanë. Ndërkohë Domi ka shtruar tavolinën dhe e ka bërë ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.684Z

Duke rrokur rrufetë

Kleo Lati Botimi i një libri në një vend të huaj, në një gjuhë të huaj, është, pa dyshim, një arritje për një shkrimtar. Është fjala për librin Duke rrokur rrufetë të studiuesit dhe shkrimtarit Nasho Jorgaqi, botuar kohët e fundit në greqisht. Është një vëllim me poezi hajku.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.944Z

Iku duke mallkuar!

Nga Mero Baze   Mbledhja e fundit e qeverisë apo akti i fundit i çdo pushteti, i ngjason pak shkuarjes në kishë ku njeriu ka nevojë të rrëfehet, të flasë me veten dhe të ikë duke lënë pas ndjesinë e paqes. Është në një farë mënyre një akt që përmbledh bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.106Z

Duke kuptuar censurën

Është me vend t’i bëhen të ditur lexuesit të sotëm fakte të së kaluarës, jo thjesht për kureshtje. Por që të çmojë përparësitë e lirisë. Nga ana tjetër të ndërgjegjësohet edhe për rreziqet që e kërcënojnë këtë liri. Siç është ndër të tjera anar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama