Rezultate te kerkimit per termin: +Duket

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.629Z

Duket mirë emocionalisht

Aktori Robert Pattinson, i cili zakonisht duket i ngrysur, ka zëvendësuar këtë paraqitje të tij me të qeshura të mëdha në mbrëmjen bamirëse “GO-GO” në Los Angjelos. Ylli i filmit “Twilight”, i cili është p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.869Z

Si ju duket "Shekulli"?

  Kur 6 vjet më parë Shekulli nisi të editonte një rubrikë të letrave nga lexuesit, ishin shumë ata që mendonin se kjo ishte e kotë, madje ishte një atavizëm i shtypit komunist, një lloj kthimi prapa, etj. Historia e gazetës këto vite dëshmoi të kundërtën. Ndaj mendoj se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.531Z

Khashoggi, Trump: Duket se gazetari ka vdekur!

Presidenti Donald Trump deklaroi se duket që gazetari saudit që banonte në SHBA, Jamal Khashoggi ka vdekur. “Sigurisht që për mua ashtu duket. Është shumë e trishtueshme”, u tha ai gazetarëve kur po nisej nga Baza Ajrore Andrews pranë Uashingtonit. Ndërkaq, SHBA duket se ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.448Z

E ardhmja e Macarrit duket larg Napolit

Trajneri Valter Macarri duket gjithnjë e më larg Napolit. Disa klube të Serisë A janë të interesuar për të, mes të cilëve edhe Interi. Presidenti zikaltër, Masimo Morati, duket se po mendon të shkarkojë trajnerin Adrea Stramaçon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.383Z

FOTOT/ Britney Spears duket super, porështë photoshop

Britney Spears ka pasur problem të vazhdueshme me peshën e saj. Por, 32-vjeçarja ka postuar një foto në Instagram, ku ekspozon linjat e saj elegante. Vetëm se, Britney e ka përpunuar aq shumë foton me photoshop, sa dukej evidente që nuk është realisht trupi i saj. Këngëtarja e njohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.087Z

FOTOT/ Si duket Pazari i Ri në Tiranë

Punimet në Pazarin e Ri në Tiranë janë drejt përfundimit. Ai pritet që të inagurohet më 14 mars. Po ecim me ritme të jashtëzakonshme te Pazari Ri! Janë regjistruar tashmë 308 biznese që do ta kthejnë në zonën më tërheqëse për banorët dhe turistët, shkruan kryebashkiaku Erio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.653Z

“Më duket vetja si tinejxher”

Aktorja – e cila ka bërë edhe debutim si regjisore në filmin e saj më të ri “Whip It”, një tregim që flet për një tinejxher i cili detyrohet të merr pjesë nëpër gara bukurie para se të futet në gara për lojën më roler – nuk dëshiron që të jetë tipike vajzë dhe gjithmon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama