Rezultate te kerkimit per termin: +Duket

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.653Z

“Më duket vetja si tinejxher”

Aktorja – e cila ka bërë edhe debutim si regjisore në filmin e saj më të ri “Whip It”, një tregim që flet për një tinejxher i cili detyrohet të merr pjesë nëpër gara bukurie para se të futet në gara për lojën më roler – nuk dëshiron që të jetë tipike vajzë dhe gjithmon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.445Z

Tirana si më duket

Thoma Stini Arkitekt nga Vjena Përmes lenteve tona të www.urbanlegend.eu qyteti i Tiranës ka karakteristikat e veta. Është kaotik, i gjallë dhe imponues, megjithëse vëzhguesit i duhet pak kohë ta kuptojë nëse ka arritur ta kapë. Shumë elemente të ndryshëm e gjejnë vendin e tyre në r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.994Z

FOTOT/ Sheshi Skënderbe drejt përfundimit, ja si duket

Punimet në sheshin kryesor të Tiranës, Skënderbe vazhdojnë më ritëm të lartë. Bashkia synon që tu japë mundësi qytetarëve të Tiranës që të kenë sërish sheshin e tyre sa më shpejt dhe parashikon të përfundojë punimet në dy muajt e ardhshëm. Në të do të vendosen gurë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.066Z

Rihannës kjo veshje i duket moderne

Transmetuar më 21.03.2014 - 21:59 Të ndjekës modën është diçka e bukur, por të pretendosh se një veshje e tillë është moderne dhe mund të dalësh rrugëve pa asnjë problem, kjo duket e tepruar. Shikojeni ses

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.444Z

Kësaj gruaje i duket i mërzitshëm aksidenti (VIDEO)

Shumica e njerëzve që përjetojnë një aksident me makinë janë të shokuar nga kjo eksperiencë e tmerrshme. Por nuk ndodh kështu me këtë grua, që e përjeton krejt normalisht aksidentin, madje i duket pak i mërzitshëm. Momentet kur makina e saj del nga rruga dhe rrotullohet janë fiks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.319Z

FOTOT/ Oh jo! Nuk është ashtu siç duket

Këto foto janë kapur në momentin e duhur duke sjellë disa pamje mjaft pikante. Faqja Bright Side ka publikuar disa prej momenteve më gazmore nga sporti. Duken si skena erotike, por në fakt është thjesht një iluzion optik.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.619Z

FOTOT/ Oh, jo! Nuk është ashtu siç duket

Këto foto kanë lënë shumë përdorues në rrjet gojëhapur. Në pamje të parë të japin një përshtypje të gabuar, por nëse i sheh me vëmendje kupton se është thjesht një iluzion optik.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama