Rezultate te kerkimit per termin: +Duket

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.818Z

Nores i duket vetja seksi

Duket se këngëtares Nora Istrefi i pëlqen si shumë vetvetja. Së fundi, ajo ka publikuar një foto të sajen në Instagram, ku nxjerrë në pah linjat e saj perfekte. “Vetën e shoh si shumë seksi”, ka shkruar këngëtarja e hi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.640Z

Tabela duket më mirë

Kapiteni i Interit, Javier Zanetti i ka bërë thirrje ekipit të tij të vazhdojë ngritjen në renditje në Serie A pas fitores së mundimshme 1-0 në udhëtim te Cesena të dielën. Nerazzurrët janë ngritur në pozitën e pestë pas tri fitoreve të njëpasnjëshme në ligë. “Ne duhet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.481Z

FOTO/ Duket kaq e thjeshtë por

Kjo foto është kthyer virale në rrjet. Në këtë foto është një mace mbi turrën e druve. A mund ta gjeni dot pa ndihmë?

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.613Z

Duket që sjemi

Nga Albin Kurti Njëri ndër filozofët më radikalë sot, Alain Badiou, thekson që qenia është univoke, ndërsa ekzistenca është ekuivoke. Ai niset nga Libri Gamma, i katërti me radhë nga 14 sosh sa janë te Metafizika e Aristotelit, që thotë se mendimi në përgjithësi i nënshtrohet tri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.479Z

Progres që nuk duket

Share Nga Griselda Qosja   Ishte pikërisht pasdrekja e disa ditëve më parë, që më erdhi në mendje dje teksa dëgjoja fjalimin e znj. Topalli në Konferencën Rajonale të Drejtave të Fëmijëve. Pasdreken të cilën, diku mes të nxehtit dhe panoramës baritore të juglindjes, takuam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.914Z

Guardiola tek InteriMorati duket i joshur

TIRANE-Nuk është një çështje e re, por në dy ditët e fundit duket se është bërë më konkrete. Pep Guardiola mund të kalojë tek Interi në verë dhe një gjë e tillë duket se nuk është vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.063Z

FOTOT/ Ndryshimi tronditës: Si duket Venecia sot

Venecia është një ndër qytetet më të vizituara të Italisë. Arsyeja dihet, gondolat e famshme dhe kënaqësia për të shëtitur në qytetin mbi ujë. Por këto foto të shkrepura javën që po lëmë pas, tregojnë pamje tronditëse. Një zbaticë e pazakontë ka bërë që të thahen sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama